Další tituly NAKLADATELSTVÍ MISE, s.r.o.:    Střechy, fasády, izolace  /   Interiér  /   Fasády  /   Camping, cars & caravans
    Přidat Program do oblíbených   
  
  Kalendář
Tip: kliknutím na rubriku a den v kalendáři se zobrazí akce pouze pro zvolené datum.
Dnes má svátek Ta?ána
Zítra Arnošt

Program Ostrava

Program Frýdek Program Opava Program Brněnsko
Aktivní v každém věku: veletrh AKTIV 55+ nabídne vše pro čilé seniory
aktiv55+_FORTRAVEL.jpg

Veletrh AKTIV 55+ nabídne přehlídku toho nejdůležitějšího pro plnohodnotný aktivní život. Naváže tak na desetiletou tradici veletrhu FOR SENIOR a doplní veletrhy pro celou rodinu – FOR KIDS, FOR PETS, FOR TRAVEL a EkoAUTO. To vše od 6. do 9. dubna 2017 v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Veletrh AKTIV 55+ je jedinou akcí svého druhu v České republice. Návštěvníci uvidí řadu vystavovatelů, jejichž společným cílem je seniorům zpříjemnit a usnadnit život. Zastoupeny tak budou nejen lázně a rehabilitační střediska, ale i firmy nabízející mobilní techniku nebo produkty pro volný čas a sportovní vyžití. Chybět nebudou ani praktické ukázky pomůcek pro seniory a odborný doprovodný program.

První dubnový víkend však bude letňanské výstaviště patřit celé rodině. Veletrh FOR KIDS chystá pestrou nabídku firem, které mají ve svém sortimentu hračky, kočárky, autosedačky, odrážedla nebo oblečení pro miminka i větší ratolesti. Děti si budou moci užít spoustu zábavy v nafukovacím městečku. Představí se i talentované děti s pěveckými a tanečními vystoupeními. Veletrh FOR PETS potěší opět všechny majitele domácích mazlíčků. Pestrou nabídku zboží pro čtyřnohé kamarády doplní divácky zajímavý doprovodný program – ukázky výcviku a práce záchranářských, asistenčních a vodicích psů, agility nebo dog dancing. Přímo z veletrhu si budou moci zájemci odnést i kočku z umisťovací výstavy, do které se zapojí vybrané útulky. Na veletrhu FOR TRAVEL pak získají návštěvníci tipy na cestování a rovnou vyřeší letošní letní dovolenou. Soubor FOR FAMILY doplní nováček mezi veletrhy – salon ekologické dopravy EkoAuto.

Vstupenka na veletrh AKTIV 55+ platí zároveň na souběžně probíhající veletrhy FOR KIDS, FOR PETS, FOR TRAVEL a EkoAuto. Více informací o veletrhu, vystavovatelích i doprovodném programu najdete na stránkách www.aktiv55plus.cz

08.3.2017 09:21 Autor: ABF, a.s.
   Vyhledávání:
Našeptávač:
  Facebook Program
REKLAMA