Další tituly NAKLADATELSTVÍ MISE, s.r.o.:    Střechy, fasády, izolace  /   Interiér  /   Fasády  /   Camping, cars & caravans
    Přidat Program do oblíbených   
  
  Kalendář
Tip: kliknutím na rubriku a den v kalendáři se zobrazí akce pouze pro zvolené datum.
Dnes má svátek Alžběta
Zítra Nikola

Program Ostrava

Program Frýdek Program Opava Program Brněnsko
Dětem   
DDM PORUBA
Středisko M. Majerové 1722 • tel.: 596 953 661
Středisko Polská • tel.: 596 964 614

4.11.  16.00 Halloween na Myslivně
18.00 průvod lesem s lampiony
11.11.  13.00 - 18.00 Středisko M. Majerové 1722:
Keramická dílna pro děti a dospělé
11.11.  8.00 Středisko Polská:
Turnaj ve stolním tenise
11.11.  10.00 Středisko Polská:
Trefa do černého - střelecký turnaj
11.11.  14.00 Středisko Polská:
Podzimní karneval lesních víl,
skřítků a pohádkových bytostí
18.11.  - 19.11.   17.00 - 16.00 Středisko M. Majerové 1722:
Holčičí víkend
23.11.  16.00 Středisko M. Majerové 1722:
Barevný podzim - vernisáž výstavy
25.11.  9.00 Středisko M. Majerové 1722:
Listopadový turnaj v lukostřelbě a foukačkách
25.11.  - 26.11.   Středisko Polská:
Soustředění Robotiky a 3D tisku v Beskydech
28.11.  9.00 Středisko Polská:
Pozor, autíčko jede! - sportovní dopol. pro děti
CENTRUM VOLNÉHO ČASU
O. Jeremiáše 1985/34, Ostrava-Poruba
tel.: 599 480 556

1.11.  16.00 Bingo - soutěžní odpoledne
8.11.  16.00 Turnaj v air hokeji
15.11.  16.00 Turnaj ve stolním fotbale
29.11.  16.00 Turnaj ve stolních hrách
DĚTSKÝ RÁJ OSTRAVA
kavárna a herna - Sadová 2, Ostrava
denně od 9.00 - 19.00

výborná káva, croissanty, panniny, dortíky
cvičení pro děti, miniškolka, divadélka pro děti
KS VRATIMOV
Frýdecká 1000/48, Vratimov
tel.: 595 700 750-4

10.11.  8.30 a 10.00 Michal k snídani
12.11.  10.00 Dvě čertice nezbednice
Pohádka pro děti v podání DA Křesadlo
KORUNKA
Středisko volného času
Korunní 49, Ostrava-Mar. Hory
tel.: 596 624 041

3.11.  15.30 Ostravská šachová liga - 4. kolo
4.11.  JKO: Inspirace - přehlídka choreografií folklorních souborů
5.11.  8.00 Workshop: Šály v cirkuse
16.11.  16.00 Kurz kreativního šití
17.11.  Šachový turnaj
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU
Gurťjevova 8, tel.: 596 746 062
Pobočka Dubina, tel.: 727 856 841

Pobočka V Zálomu 1, tel. 724 034 750
svczabreh@svczabreh.cz

2.11.  15.00 Gurťjevova 8, tel. 596 746 062
Halloweenská dílna
4.11.  - 5.11.   Pobočka Dubina, tel.: 727 856 841
Turnaj v Dračím doupěti 2
5.11.  Gurťjevova 8, tel. 596 746 062
Ostrava Open Aerobic 2017
9.11.  15.00 Gurťjevova 8, tel. 596 746 062
Martinovy lucerny a lampionový průvod
11.11.  13.00 Pobočka V Zálomu 1, tel. 724 034 750
Paforta - taneční přehlídka, DK Akord
13.11.  16.00 Pobočka V Zálomu 1, tel. 724 034 750
Martinovy lucerny a lampionový průvod
18.11.  8.00 Gurťjevova 8, tel. 596 746 062
Ostravské sportovní ligy - florbal
18.11.  9.00 - 13.00 Gurťjevova 8, tel. 596 746 062
Tvořivá sobota
23.11.  15.30 Pobočka V Zálomu 1, tel. 724 034 750
Vánoční keramická dílna pro malé i velké
26.11.  8.00 Gurťjevova 8, tel. 596 746 062
Ostravské sportovní ligy - aerobic
QQ KLUB
Tvůrčí filmová dílna
QQ studio Ostrava
Nám. Msgre Šrámka 4
Ostrava,  tel.: 606 411 641

• dílna animovaného filmu (9 - 18 let)
• exkurze pro školy ve filmovém studiu
(přednáška, projekce, animace) 
STŘEDISKO DVOREČEK
SDO Brontosauři, Rajnochova 6, O.-Kunčičky
tel./fax: 596 240 922, 603 279 237
info@sdo.cz

 Nabídka jezdeckého oddílu: 
• členství v oddíle s činností zaměřenou na práci
s koňmi, jezdectví a ekologickou výchovu
• víkendové pobyty a prázdninové tábory s koňmi
• výuka jízdy na koni pro děti i dospělé
• ustájení a pronájem koní
• doprava a převozy koní
• pořádání firemních akcí, večírků a oslav
s kompletním servisem, atrakcemi a koňmi
FUNGOLF
Novinářská 7, O.-Mar. Hory (vedle Futura)
tel.: 737 665 125, e-mail: info@fungolf.cz

Adventure minigolf, obří dětské hřiště
a kavárna pod jednou střechou.
Otevřeno: denně 10.00 - 21.00 
DK MĚSTA OSTRAVY
28. října 124, Moravská Ostrava
tel.: 597 489 111 spoj. • 597 489 259 pokladna
info@dkv.cz

8.11.  17.00 Miro Jaroš - koncert pro hodné děti
12.11.  10.00 Divadlo No Kakabus: Vodníkův sen
26.11.  16.00 Čertův švagr - dětský muzikál
9.12.  10.00 Pavel Novák: Od čerta k Ježíškovi
Mateřská a základní škola EDIN
O.-Vítkovice, O.-Výškovice
tel.: 720 346 444


• individuální přístup
• malý počet dětí ve třídě
• kvalifikovaní rodilí mluvčí
• přirozené bilingvní prostředí
NOVĚ TAKÉ MINIŠKOLKA
• pro děti od 6 měsíců
Jazyková škola EDIN
29. dubna 33, O.-Výškovice
tel.: 604 232 417


• osvojování jazyka přirozenou cestou
• kvalifikovaní rodilí mluvčí
• malý počet studentů ve skupině
• příprava k mezinárodním zkouškám
• klademe důraz na komunikaci
• možnost soukromých lekcí u Vás
DĚTSKÉ BOTIČKY
Školní batohy, dětské povlečení
OD Galeria, B. Četyny 15, Ostrava-Bělský les
mtg@detskeboticky.cz, tel.: 725 269 512
Po - Pá 9 - 18 h., So 9 - 12 h.
KZ GAMA
Centrum kultury a vzdělávání Moravská Ostrava, příspěvková organizace
Gen. Píky 13A, Ostrava, tel.: 596 611 760

1.11.  16.00 Sportovní odpoledne
pro všechny holky a kluky
7.11.  - 8.11.   14.00 Abeceda společenského chování
8.11.  16.00 Sportovní odpoledne
pro všechny holky a kluky
15.11.  16.00 Sportovní odpoledne
pro všechny holky a kluky
16.11.  14.00 Loutkový svět - divadlo pro děti
22.11.  16.00 Sportovní odpoledne
pro všechny holky a kluky
22.11.  9.00 a 10.30 Do světa! Asie - zábavný pořad pro děti
23.11.  - 24.11.   9.00 a 10.30 Já a ty a ty!
soutěžní pořad pro děti
23.11.  17.30 Žena v zrcadle
poradna pro ženy a dívky
28.11.  17.30 Žena v zrcadle
poradna pro ženy a dívky
29.11.  16.00 Sportovní odpoledne
pro všechny holky a kluky
ZUŠ
 J. Valčíka 4413, Ostrava-Poruba

14.11.  17.00 Rebelové - muzikál v podání žáků školy
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU
Ostrčilova 19, Mor. Ostrava,
tel.: 596 118 610-13, info@svcoo.cz

1.11.  Nenuď se, poznej a tvoř: Halloweenské svíčky
1.11.  Halloweenská dílna
3.11.  Tajemný svět barev - slavnostní
vyhodnocení výtvarné soutěže
4.11.  Přátelské utkání ve florbalu
4.11.  Celodenní soustředění mažoretek
4.11.  Cukrářský workshop: Cupcakes
4.11.  Halloween Horor party
5.11.  Muzikál Ples upírů Praha
9.11.  Nenuď se, poznej a tvoř: Výroba lampiónu
9.11.  - 12.11.   Život bez bariér - prezentace SVČ
10.11.  Divadelní workshop X.
10.11.  Pohádkový les - Lampiónový průvod
11.11.  Střelecký turnaj
14.11.  Co ještě neumíme: Mladý vědec
18.11.  Soutěž basket
18.11.  Vánoční keramická dílna: Andělské zvonění
20.11.  Badatelský den školních družin
22.11.  Co ještě neumíme: Naše planeta a my I.
22.11.  Divadelní workshop XI.
23.11.  Co ještě neumíme: Naše planeta a my II.
25.11.  Ostravou po stopách detektiva Patočky
25.11.  - 26.11.   Relaxační víkend pro děti
Petrovice u Karvinné Hotel Dakol
29.11.  Mladé rodičovství aneb když děti mají děti
30.11.  Rozsvícení vánočního stromečku
DŮM KNIHY KNIHCENTRUM
Smetanovo nám. 8, Moravská Ostrava
tel.: 725 396 985

9.11.  10.00 Ivana Peroutková: Ukradený prsten.
Předčítání pro děti.
PLAVÁNÍ LUCIÁNCI
facebook: lucianci, tel.: 721 020 206

• Plavání dětí od 6 měsíců do 4 let
• Zdokonalovací plavání 4 - 6 let
CENTRUM VOLNÉHO ČASU
Vietnamská 1541/3, Ostrava-Poruba 
tel.: 599 480 555

2.11.  16.00 Masáže pro rodiče a děti - ukázk. hod.
6.11.  15.30 Dekorační košík - tvůrčí dílna
13.11.  16.00 Svět mimoňů - tvůrčí dílna
16.11.  16.00 Masáže pro rodiče a děti (přihl. předem)
20.11.  16.00 Adventní věnec - tvůrčí dílna
22.11.  16.00 Divadélko Smíšek: Pekelná pohádka
27.11.  16.00 Přáníčka z čajových sáčků - tvůrčí dílna
30.11.  16.00 Masáže pro rodiče a děti (přihl. předem)
POHÁDKOVÝ SKLEP STRAŠIDEL
Výstaviště Černá louka, tel.: 596 167 112
Otevřeno: Út - Ne 10.00 - 16.00

Stálá expozice pohádkových
bytostí pro malé i velké děti.  
Vstup od nové tržnice na Černé louce
SMĚR CVČ, z.s.
Vaňkova 1012/50, Ostrava-Bělský les
tel.: 605 878 342

5.11.  9.00 - 14.00 Kouzelný les dětem - Bělský les
10.11.  - 12.11.   Víkendový pobyt pro děti - Návrat draků
18.11.  9.00 - 17.00 Pohádkový den
25.11.  - 26.11.   Adventní dílny pro všechny
LYŽAŘSKÁ ŠKOLA ACTIVE RELAX
Ostrava-Poruba, tel.: 737 168 722
více info na www.activerelax.cz

Lyže - snowboard, děti od 5 let
Busem vždy v neděli od ledna 2018
Odjezdy: Poruba, Ostrava, Hrabůvka, FM
DŮM KULTURY AKORD
Nám. SNP 1, Ostrava-Zábřeh, tel.: 596 762 511
e-mail: info@dk-akord.cz

5.11.  16.00 Docela velké divadlo: Brouk Pytlík
10.12.  10.00 Soubor Nahodile:
Mikuláš a čarovná hůl - mikulášská pohádka
KD K-TRIO
Kulturní zařízení Ostrava-Jih, příspěvková organizace
Dr. Martínka 4, O.-Hrabůvka
tel.: 596 739 107

8.11.  16.00 Broučkiáda - zábavný pořad
pro děti a rodiče, průvod světýlek
12.11.  10.00 Pohádky z pařezové chaloupky
Křemílka a Vochomůrky - veselá pohádka
MěDK KARVINÁ
Tř. Osvobození 1639, Karviná-Nové Město
tel.: 596 309 000

5.11.  16.30 Jak se čerti učili - pohádka
účinkuje: divadelní soubor Harlekýn
12.11.  16.00 Pohádka pro peřinu
účinkuje: Těšínské divadlo, Loutková scéna Bajka
26.11.  16.00 O kohoutkovi a slepičce
účinkuje: Divadélko Šamšula
STŘEDISKO PŘÍRODOVĚDCŮ SVČ
Čkalovova 1881, O.-Poruba  
tel.: 599 527 321 • smpr@svc-korunka.cz    

3.11.  16.00 Klub skalničkářů + přednáška
Cesta po jihozápadní Číně
6.11.  17.15 Klub kaktusářů
11.11.  8.00 - 12.00 Výlov rybníka - Jistebník
zajímavé dopoledne u rybníka Bezruč, podzimní příroda
11.11.  Výstava domácích mazlíčků aneb Děti a jejich zvířátka
25.11.  8.30 Entomologický klub + přednáška
Tropy Evropské unie (Francouzská Guyana)
STŘEDISKO TURISTIKY SVČ
B. Martinů 1117, Ostrava-Poruba  
tel.: 599 527 322

2.11.  - 30.11.   9.00 - 18.00 Komenského sady:
Výstava keramiky dětí ZÚ SVČ Korunka
3.11.  15.00 Halloween v Globusu
10.11.  - 11.11.   17.00 - 9.00 Halloweenská noc
   Vyhledávání:
Našeptávač:
  Facebook Program
REKLAMA