Další tituly NAKLADATELSTVÍ MISE, s.r.o.:    Střechy, fasády, izolace  /   Interiér  /   Fasády  /   Camping, cars & caravans
    Přidat Program do oblíbených   
  
  Kalendář
Tip: kliknutím na rubriku a den v kalendáři se zobrazí akce pouze pro zvolené datum.
Dnes má svátek Vladislav
Zítra Doubravka
Program Ostrava Program Frýdek Program Opava

Program Brněnsko

Divadla  
DIVADLO NA ORLÍ
Orlí 17-19, Brno
tel.: 542 591 800

7. 1. 19.00 SONIX - večer akusmatické hudby
10. - 12. 1. 19.00 Večeře - pantomima
13. 1. 19.00 TANG XIANZU
opera Shanghai Conservatory of Music
15. 1. 19.00 Woodstock
19. 1. 19.00 Woodstock
22. 1. 19.00 Večeře
27. 1. 20.00 Osmý hřích ( Tales of Sahara)
DIVADELNÍ STUDIO MARTA
Bayerova 5, Brno
tel.: 542 591 512

5. 1. Mechanický pomeranč
9. 1. 19.00 Komedie o umučení
11. 1. 18.30 Break Falls/Moonway Defender/Hmyzz
15. 1. 19.00 Elektra
23. 1. 19.00 Komedie o umučení
25. 1. 19.00 Mechanický pomeranč
26. 1. 19.00 Elektra
30. 1. 19.00 Mechanický pomeranč
31. 1. 19.00 Mechanický pomeranč
NÁRODNÍ DIVADLO BRNO
příspěvková organizace, Dvořákova 11, Brno  
tel.: 542 158 111, info@ndbrno.cz 

Předprodej vstupenek, tel.: 542 158 120
Po, Čt
8.30 - 19.00, Út, St, Pá 8.30 - 18.00

VÝSTAVIŠTĚ BRNO, Pavilon - P
27. 1. 19.00 West Side Story   
28. 1. 15.00 a 19.00 West Side Story
29. 1. 19.00 West Side Story
30. 1. 11.00 a 19.00 West Side Story
JANÁČKOVO DIVADLO
NÁRODNÍ DIVADLO BRNO
Rooseveltova 1-7, Brno

MAHENOVO DIVADLO
NÁRODNÍ DIVADLO BRNO
Malinovského nám. I, Brno

5. 1. 19.00 La Traviata
6. 1. 15.00 Ostrov pokladů
7. 1. 17.00 Don Giovanni
9. 1. 19.00 Black and White
10. 1. 19.00 Kamelot - novoroční koncert legendární kapely
11. 1. 19.00 Hrabě Ory
12. 1. 19.00 Black and White
13. 1. 17.00 Black and White
14. 1. 19.00 Black and White
15. 1. 19.00 U kočičí bažiny
16. 1. 19.00 Odyssea
19. 1. 19.00 Apartmá v hotelu Plaza
20. 1. 19.00 Je třeba zabít Sekala
21. 1. 19.00 La Traviata
22. 1. 19.00 Saturnin
23. 1. 19.00 Saturnin
24. 1. 19.00 Saturnin
25. 1. 19.00 Hrabě Ory
26. 1. 19.00 Carmen
27. 1. 19.00 Hana a Petr Ulrychovi se skupinami Javory a Javory Beat
28. 1. 17.00 Něco za něco
29. 1. 19.00 Želary
30. 1. 19.00 Želary
 
MALÁ SCÉNA MAHENOVA DIVADLA
7. 1. 10.00 Všelijaká koukátka
13. 1. 10.00 Všelijaká koukátka
14. 1. 10.00 Perníková chaloupka
19. 1. 10.00 Perníková chaloupka
20. 1. 10.00 Všelijaká koukátka
21. 1. 10.00 Perníková chaloupka
22. 1. 10.00 Perníková chaloupka
26. 1. 10.00 Perníková chaloupka
27. 1. 10.00 Všelijaká koukátka
27. 1. 18.45 Giacomo Puccini: Tosca
Přímý přenos z Metropolitní opery New York
28. 1. 10.00 Perníková chaloupka
DIVADLO REDUTA
NÁRODNÍ DIVADLO BRNO
Zelný trh 4, Brno

5. 1. 19.00 Strach jíst duši
6. 1. 19.00 Hoří v sadě rodném květ
7. 1. 19.00 Veroničin pokoj
8. 1. 19.00 Kmeny
12. 1. 19.00 Teror
13. 1. 10.00 Pohádka o nevyřáděném dědečkovi
13. 1. 19.00 Teror
14. 1. 19.00 Kmeny
18. 1. 19.00 Choreografický ateliér - premiéra projektu
19. 1. 19.00 Choreografický ateliér
20. 1. 17.00 Pravidla slušného chování v moderní společnosti
21. 1. 19.00 Strach jíst duši
22. 1. 19.00 Kámen a bolest
23. 1. 19.00 Improvozovna
24. 1. 19.00 Vévodkyně a kuchařka
25. 1. 19.00 Hoří v sadě rodném květ
26. 1. 19.00 Drazí v Chomutově
28. 1. 17.00 Pravidla slušného chování v moderní společnosti
29. 1. 19.00 Vévodkyně a kuchařka
30. 1. 19.00 Pravidla slušného chování v moderní společnosti
31. 1. 20.30 Listování Lukáše Hejlíka
MĚSTSKÉ DIVADLO
Lidická 16, Brno, tel.: 533 316 410
ČINOHERNÍ SCÉNA

2. - 8. 1. 19.00 Žena z dřívějška
9. a 10. 1. 19.00 Dotkni se vesmíru
11. 1. 19.00 Ženy na pokraji nervového zhroucení
13. 1. 19.00 Ženy na pokraji nervového zhroucení
14. 1. 14.00 a 19.00 Ženy na pokraji nervového zhroucení
15. 1. 19.00 Ženy na pokraji nervového zhroucení
16. 1. 18.00 Zamilovaný Shakespeare
17. 1. 19.00 Zamilovaný Shakespeare
18. 1. 18.00 Zamilovaný Shakespeare
19. a 20. 1. 19.00 Ženy na pokraji nervového zhroucení
21. 1. 18.00 Ženy na pokraji nervového zhroucení
22. 1. 18.00 Charleyova teta
25. 1. 18.00 Skleněný pokoj
26. 1. 19.00 Skleněný pokoj
27. 1. 19.00 Ženy na pokraji nervového zhroucení
28. 1. 18.00 Ženy na pokraji nervového zhroucení
29. 1. 19.00 Žítkovské bohyně
30. 1. 18.00 Žítkovské bohyně
31. 1. 19.00 Sugar
MĚSTSKÉ DIVADLO
Lidická 16, Brno, tel.: 533 316 410  
HUDEBNÍ SCÉNA

17. 1. 14.00 a 18.00 Horečka sobotní noci
18. 1. 19.00 Horečka sobotní noci
20. a 21. 1. 19.00 Horečka sobotní noci
22. 1. 18.00 Horečka sobotní noci
23. a 24. 1. 19.00 Horečka sobotní noci
25. 1. 18.00 Horečka sobotní noci
26. 1. 19.00 Horečka sobotní noci
27. a 28. 1. 14.00 a 19.00 Horečka sobotní noci
29. - 31. 1. 19.00 Horečka sobotní noci 
DIVADLO BOLKA POLÍVKY
Jakubské nám. 5, Brno
tel.: 542 214 692, divadlo@bolek.cz

5. 1. 19.00 Šest tanečních hodin v šesti týdnech
6. 1. 19.00 Turecká kavárna
7. 1. 19.00 Čtyři dohody
8. 1. 19.00 Pátá dohoda
9. 1. 19.00 Můj báječný rozvod
11. 1. 19.00 Rodina je základ státu
12. 1. 19.00 Šest tanečních hodin v šesti týdnech
13. 1. 17.00 a 20.00 Caveman
14. 1. 19.00 Herci jsou unaveni
15. 1. 19.00 Kutloch aneb i muži mají své dny
16. 1. 19.00 Miluju tě, ale…
18. 1. 19.00 Mínus dva
19. 1. 19.00 Skořápka
20. 1. 10.00 O pokladu ve mlýně
20. 1. 19.00 Manželský čtyřúhelník
21. 1. 19.00 Zabiják Joe
22. 1. 19.00 The naked truth - odhalená pravda
23. 1. 19.00 Chlap na zabití
24. 1. 19.00 8 GB tvrdýho porna
26. 1. 19.00 Letem sokolím - premiéra
27. a 28. 1. 19.00 Letem sokolím
30. 1. 19.00 Vepřo, knedlo, zelo
31. 1. 19.00 Srnky
KULTURNÍ DŮM RUBÍN
Makovského nám. 3, Brno-Žabovřesky
tel.: 541 213 704, 632

7. 1. 19.30 Moje hra
hrají: J. Bartoška, J. Janěková ml., Z. Bydžovská...
16. 1. 19.30 S nebo bez
hrají: V. Hybnerová, J. Žáček, K. K. Hrachovcová ...
23. 1. 19.30 Caveman - one man show
hrají: J. Slach/J. Holík
24. 1. 19.30 Nekorektní skeče - TROS BOYS
28. 1. 19.30 Jo, není to jednoduché
hrají: J. Langmajer, A. Gondíková...
30. 1. 19.30 Byt na inzerát
Divadelní společnost Háta
HADIVADLO
Alfa pasáž, Poštovská 8d, Brno
tel.: 530 330 869

5. a 6. 1. 19.30 Eyolf
9. a 10. 1. 19.30 Doma u Hitlerů aneb Historky z Hitlerovic kuchyně
17. 1. 19.30 Pověření - premiéra
18. 1. 19.30 Pověření
20. 1. 19.30 Síla zvyku
23. 1. 19.30 Vyhnání Gerty Schnirch
24. 1. 19.30 Indián v ohrožení
25. 1. 19.30 Macocha
26. 1. 19.30 Pověření
27. 1. 19.30 Strýček Váňa
29. 1. 19.30 Vyhnání Gerty Schnirch
30. 1. 19.30 Eyolf
DIVADLO RADOST
Bratislavská 216/32, Brno
tel.: 545 321 273

7. 1. 10.00 Kubula a Kuba Kubikula
14.30 Jak Pejsek a Kočička chystali Vánoce - Muzeum loutek
11. 1. 19.00 Postel, hospoda, kostel
Benefiční talkshow Zbigniewa Czendlika
14. 1. 10.00 a 14.30 Káťa a Škubánek
10.30 Špalíček veršů a pohádek - Muzeum loutek
19. 1. 18.00 Malý princ - derniéra
21. 1. 10.00 a 14.30 Budulínek z hudebky
26. 1. 18.00 Mach a Šebestová
28. 1. 10.00 a 14.30 Krkonošské pohádky
aneb Trautenberk a Krakonoš
10.30 Špalíček veršů a pohádek - Muzeum loutek
DIVADLO POLÁRKA
Tučkova 34, Brno  
objednávky, tel.: 541 247 274 nebo 724 042 852

4. - 6. 1. 8.45 Škola Malého stromu  
4. a 5. 1. 10.30 Klapzubova jedenáctka
6. 1. 15.30 Cirkus Unikum 
8. a 9. 1. 9.30 Cirkus Unikum
13. 1. 15.30 Vnitřní nepřítel - premiéra
14. 1. 15.30 Zhavranelí
Host - Bábkové divadlo Bratislava
15. a 16. 1. 9.30 Vnitřní nepřítel
16. 1. 17.30 Enšpígl! Nasreddin!  
17. 1. 9.30 Enšpígl! Nasreddin!  
18. 1. 9.30 a 19.00 Vnitřní nepřítel   
19. 1. 9.30 Bratři Lví srdce 
19. 1. 19.00 Vnitřní nepřítel   
20. 1. 10.30 a 15.30 Bratři Lví srdce  
21. 1. 10.00 Workshop podle J. Lecoqa 
22. 1. 8.45 a 17.30 Pohádky 1000+1 noci           
22. 1. 10.30 Bratři Lví srdce 
23. a 24. 1. 8.45 Pohádky 1000+1 noci   
23. 1. 10.30 a 17.30 Český středověk   
24. a 25. 1. 10.30 Český středověk  
25. 1. 17.30 Od maličkých k velikým 
29. a 30. 1. 9.30 Deník Anny Frankové 
31. 1. 8.45 Malá čarodějnice
31. 1. 10.00 Naše třída 
BEZBARIÉROVÉ DIVADLO BARKA
Svatopluka Čecha 35a, Brno-Královo Pole
tel.: 541 213 206,
rezervace: barka@ligavozic.cz, sms 608 635 578

6. 1. 19.00 Vražda  na  večeři
14. 1. 16.00 Červená Karkulka, Perníková chaloupka
pohádky pro nejmenší hraje loutkové divadlo Vrati Schildera
15. 1. 19.00 Andalusie - velký okruh okolo Sierra Nevady
s průvodcem Jaromírem Novákem
18. 1. 19.00 Muzejní maringotka
19. 1. 19.00 Muzejní maringotka
22. 1. 19.00 Jemen - země královny ze Sáby
cestopis Leoše Landy
27. 1. 16.00 O zajíčkovi a zlé koze
O Mášence a medvědovi - pohádky pro děti
hraje loutkové divadlo Vrati Schildera
29. 1. 19.00 Kanárské ostrovy - jak strávit tři měsíce
zimy v teple - cestopis Matouše Jobánka
DIVADLO U STOLU
Zelný trh 9, Brno, tel.: 542 123 425

8. 1. 19.30 Don Juan a Faust    
15. 1. 19.30 Námluvy, Medvěd
19. 1. 19.30 Don Juan a Faust    
21. 1. 19.30 Návrat domů 
25. 1. 19.30 Slečna Julie
27. 1. 19.30 I obešel já polí pět (Edgar)
31. 1. 19.30 Jób
DIVADELNÍ STUDIO “V“
Veveří 133, Brno, tel.: 739 649 492
studio@divadlov.cz 

6. 1. 15.00 Rumcajs
7. 1. 15.00 Neposedná kůzlátka
13. 1. 17.00 Kamenné srdce
14. 1.15.00 O Smolíčkovi
20. 1. 19.00 Grönholmova metoda
21. 1. 15.00 O třech přadlenách
27. 1. 19.00 Strašlivý stín z Husovic
28. 1. 15.00 Rumcajs
DIVADLO HUSA NA PROVÁZKU
Zelný trh 9, Brno, tel.: 542 123 425

6. 1. 19.00 Laurel, Hardy a ti druzí
9. a 10. 1. 19.00 Ubu králem: Svoboda! 
11. 1. 19.00 Alma. Amoroso Presto
14. 1. 16.00 O pejscích a kočičkách
15. a 16. 1. 19.00 Dynastie (Lehman Brothers)
17. 1. 19.00 Na protest: Pokoj lidem dobré vůně aneb Komedie navzdory osudu no. II
18. 1. 19.00 Triptych (Matka. Služka. Panna)
22. 1. 19.00 Ze života hmyzu - Oh! Jaká podívaná!
23. 1. 10.00 Ze života hmyzu - Oh! Jaká podívaná!
24. 1. 19.00 Mein Švejk (Operetta.Komedie. Smrt.)
26. 1. 19.00 Lásky jedné plavovlásky-
plavovlásky jedné lásky
29. 1. 19.00 Kníže Myškin je idiot: Vzkříšení
30. 1. 10.00 Kníže Myškin je idiot: Vzkříšení
PROJEKT CED
Centrum experimentálního divadla,p. o.
Zelný trh 9, Brno  
tel.: 542 123 425 pokladna, 542 123 428 předpr.

DIVADLO KORÁB
Staňkova 324/29, Brno

7. 1. 11.00 Host: Divadlo Sandry Riedlové - Zimní pohádka
14. 1. 11.00 Princezna s dlouhým nosem
21. 1. 11.00 Pták Ohnivák a liška Ryška
28. 1. 11.00 Pohádka pro 3 + 1 prasátka
   Vyhledávání:
Našeptávač:
  Facebook Program
REKLAMA