Další tituly NAKLADATELSTVÍ MISE, s.r.o.:    Střechy, fasády, izolace  /   Interiér  /   Fasády  /   Camping, cars & caravans
    Přidat Program do oblíbených   
  
  Kalendář
Tip: kliknutím na rubriku a den v kalendáři se zobrazí akce pouze pro zvolené datum.
Dnes má svátek Ctirad
Zítra Drahoslav

Program Ostrava

Program Frýdek Program Opava Program Brněnsko
Divadla  
NÁRODNÍ DIVADLO MORAVSKOSLEZSKÉ
ústředna tel.: 596 276 111
Předprodej vstupenek:
Čs. legií 12, tel.: 596 276 203, 596 276 242

Po 12.00 - 17.00 • Út - Pá 8.00 - 17.00 • So 9.00 - 12.00
DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA
Smetanovo nám. 1, Mor. Ostrava
tel. ústředna: 596 276 111, pokladna: 596 276 420
večerní pokladna 1 hodinu před představením

6.1.  18.30 Labutí jezero
7.1.  18.30 Labutí jezero
7.1.  10.00 Zob, zob, zoban!
9.1.  18.30 Labutí jezero
10.1.  18.30 Tajemství
11.1.  18.30 Lazebník sevillský!!!
12.1.  19.00 Teď mě zabij
13.1.  18.30 Otello
14.1.  15.00 Ifigenie v Aulidě
14.1.  10.00 Zob, zob, zoban!
15.1.  19.00 Divadlo loutek: Obyčejný život
18.1.  18.30 Tajemství
19.1.  18.30 Prodaná nevěsta
20.1.  18.30 Otello
24.1.  18.30 Lazebník sevillský!!!
25.1.  18.30 Šťastni ve třech - premiéra
26.1.  18.30 Ifigenie v Aulidě
27.1.  18.30 Šťastni ve třech
29.1.  18.30 Šťastni ve třech
30.1.  18.30 Prodaná nevěsta
31.1.  18.30 Ifigenie v Aulidě
DIVADLO JIŘÍHO MYRONA
Čs. legií 12, 14, Mor. Ostrava
tel.: 596 276 111, pokladna: 596 276 135
večerní pokladna 1 hodinu před představením

5.1.  18.30 Kiss me, Kate - derniéra
6.1.  18.30 Evita
10.1.  18.30 Edith a Marlene
11.1.  18.30 Peer Gynt - premiéra
12.1.  18.30 Romeo a Julie
13.1.  18.30 Peer Gynt
15.1.  18.30 Rebecca
16.1.  18.30 Romeo a Julie
17.1.  18.30 Peer Gynt
18.1.  18.30 Donaha!
19.1.  18.30 Rebecca
20.1.  18.30 Rebecca
23.1.  - 25.1.   18.30 Dva světy/Jeden svět
26.1.  18.30 Peer Gynt
27.1.  18.30 Dva světy/Jeden svět
28.1.  16.00 Rebecca
30.1.  18.30 Zamilovaný Shakespeare
31.1.  18.30 Jesus Christ Superstar
DIVADLO PETRA BEZRUČE
28. října 120, Moravská Ostrava
tel.: 596 618 363, info@bezruci.cz

5.1.  18.30 Kdo je tady ředitel?
8.1.  18.30 Škola základ života
9.1.  18.30 1984
10.1.  18.30 PS: ...odepiš!
13.1.  18.30 Velký sešit
16.1.  18.30 Spalovač mrtvol
18.1.  18.30 Kdo je tady ředitel?
19.1.  18.30 Petrolejové lampy
25.1.  11.00 Maryša - veřejná generálka
29.1.  18.30 Maryša
30.1.  18.30 Kráska z Leenane
31.1.  18.30 Velký sešit
DK MĚSTA OSTRAVY, a. s.
28. října 124, Mor. Ostrava
tel.: 597 489 111 • info@dkv.cz
předpr.: pokl. 597 489 259, OIS 596 123 913

13.1.  19.00 Studio Dva divadlo, Praha:
Kutloch aneb I muži mají své dny
hrají: B. Klepl/M. Maděrič, K. Hádek/V. Jílek,
M. Slaný/P. Bláha, F. Blažek/R. Štabrňák
16.1.  19.00 Divadlo A. Dvořáka, Příbram:
Prokletí nefritového škorpióna
hrají: Bohumil Klepl, Anna Fixová, Roman Štabrňák,
Vladimír Senič, Martin Dusbaba, Eliška Dohnalová, Filip Müller
18.1.  19.00 Divadlo Ungelt, Praha: Skořápka
hrají: Alena Mihulová, Petra Nesvačilová
18.1.  19.00 2700 km Thajskem
cestopisný komponovaný pořad Jiřího Kráčalíka
21.1.  15.45 Romeo a Julie
přímý přenos z Bolšoj balet Moskva
25.1.  19.00 Divadlo Kalich, Praha:
Báječná neděle v parku Crève Coeur
hrají: Sabina Remundová, Iva Janžurová, Lucie Žáčková, Barbora Munzarová
27.1.  18.45 Giacomo Puccini: Tosca
přímý přenos z Metropolitní opery v New Yorku
28.1.  18.00 Louskáček - taneční představení
Taneční školy Happy Day Dance Ostrava
KOMORNÍ SCÉNA ARÉNA
DIVADLO ROKU 2016
ul. 28. října 2 (u Sýkorova mostu), Mor. Ostrava

tel.: 595 155 595, 596 114 585
info@divadloarena.cz

6.1.  18.30 Tři sestry - premiéra
8.1.  18.30 Tři sestry
10.1.  18.30 Vyrozumění
11.1.  18.30 Tři sestry
12.1.  18.30 Slepice
15.1.  18.30 Obraz
16.1.  - 15.4.   Výstava fotografií ve foyeru KSA:
Martina Grmolenská: Barmské dny
Vernisáž výstavy fotografií 16. 1. v 17.00
16.1.  18.30 Lidská tragikomedie
17.1.  18.30 Divoká kachna
18.1.  18.30 Něco za něco
19.1.  18.30 Smíření
21.1.  18.30 Tři sestry
23.1.  18.30 Slyšení
25.1.  11.00 Vyrozumění
30.1.  18.30 Obraz
31.1.  18.30 Slepice
DIVADLO LOUTEK
Černá louka, Pivovarská 15, Mor. Ostrava
tel.: 596 100 501, info@dlo-ostrava.cz

7.1.  15.00 O víle menší než zrnko máku
7.1.  10.00 Broučci
12.1.  17.00 Hrnečku vař! aneb Dvě pohádky o hrnečku - premiéra
14.1.  10.30 a 15.30 Hrnečku vař! aneb Dvě pohádky o hrnečku
14.1.  10.00 a 15.00 Kocourek Modroočko
15.1.  19.00 Obyčejný život - host NDM
21.1.  10.30 a 15.30 O blýskavém prasátku
21.1.  10.00 a 15.00 Malá Mína zmlsaná
28.1.  10.00 Dílny pro veřejnost
28.1.  10.00 a 15.00 Čtyřlístek zasahuje
DIVADLO DEVÍTKA
Radniční 574/52, Ostrava-Michálkovice
tel.: 602 534 497

DŮM KULTURY AKORD
Nám. SNP 1, Ostrava-Zábřeh
tel.: 596 762 511, fax: 596 762 555
e-mail: info@dk-akord.cz

17.1.  19.00 Ag. Harlekýn: Bosé nohy v parku
hrají: Veronika Freimanová, Rudolf Hrušínský a další
24.1.  19.00 Divadlo Kalich: Pro tebe cokoliv
hrají: Jana Paulová, Pavel zedníček, David Suchařípa a další
STARÁ ARÉNA OSTRAVA
28. října 49/23, Moravská Ostrava
tel.: 777 420 152, fb: Stará aréna Ostrava

5.1.  19.00 HumorOva - stand-up comedy showv
6.1.  19.30 Hrobník
7.1.  19.30 Křest
9.1.  19.30 Hotel Infercontinental
12.1.  19.30 Mrvé oči
13.1.  19.30 Mrtvé oči
14.1.  17.00 Mosty - přednáška
15.1.  19.30 Vánoce u Ivanovových
16.1.  19.30 Elektra - derniéra
17.1.  19.30 Bonnie a Clyde
18.1.  19.30 Pekingská kachna
19.1.  19.00 HumorOva - stand-up comedy show
20.1.  19.30 Koncert Frederico
20.1.  14.00 Vincent a Bóďa: Dobrodružství v Benátkách
21.1.  18.00 E. A. Poe
22.1.  19.30 Kalrs of Romové
24.1.  19.30 Prezydent Krokadýlů
25.1.  19.30 Hrobník, Křest
26.1.  20.00 Zajíc v pytli - kabaret
27.1.  20.00 ImPéčko - impro show
28.1.  19.30 Storáče - premiéra
29.1.  19.30 Storáče
30.1.  19.30 Hotel Infercontinental
31.1.  19.30 Hrobník
DIVADLO MÍR
Halasova 19, Ostrava-Vítkovice

13.1.  19.00 Dva úplně nazí muži
14.1.  19.00 Dva úplně nazí muži
15.1.  19.00 Divadlo Studio Dva: O lásce
18.1.  19.00 Drahoušku, to chce drink!
20.1.  19.00 Bůh masakru
22.1.  19.00 Mátový nebo citron
31.1.  19.00 Dva úplně nazí muži
DIVADLO IMPROVIZACE ODVAZ
28. října 572/4, Mor. Ostrava  
tel.: 736 484 636, odvaz@odvaz.cz

13.1.  19.00 Improshow: Volební speciál 2 (Cooltour Ostrava)
26.1.  19.00 ODVAZ: Zápas v divadelní improvizaci
27.1.  19.00 Stand up Jakuba Horáka
DAMB
Divadelní agentura MB
Aviatiků 6, Ostrava-Hrabůvka
tel.: 596 788 093, 604 235 891

7.2.  - 8.2.   19.00 Divadlo Járy Cimrmana: Akt
   Vyhledávání:
Našeptávač:
  Facebook Program
REKLAMA