Další tituly NAKLADATELSTVÍ MISE, s.r.o.:    Střechy, fasády, izolace  /   Interiér  /   Fasády  /   Camping, cars & caravans
    Přidat Program do oblíbených   
  
  Kalendář
Tip: kliknutím na rubriku a den v kalendáři se zobrazí akce pouze pro zvolené datum.
Dnes má svátek Ta?ána
Zítra Arnošt

Program Ostrava

Program Frýdek Program Opava Program Brněnsko
Divadla  
NÁRODNÍ DIVADLO MORAVSKOSLEZSKÉ
ústředna tel.: 596 276 111
Předprodej vstupenek:
Čs. legií 12, tel.: 596 276 203, 596 276 242

Po 12.00 - 17.00 • Út - Pá 8.00 - 17.00 • So 9.00 - 12.00
DIVADLO ANTONÍNA DVOŘÁKA
Smetanovo nám. 1, Mor. Ostrava
tel. ústředna: 596 276 111, pokladna: 596 276 420
večerní pokladna 1 hodinu před představením

27.3.  18.30 (ČP) Hodina před svatbou
28.3.  18.30 Škola pro ženy
29.3.  18.30 (II.) La Clemenza di Tito
30.3.  18.30 (VII.) Zneuctění Lukrécie
31.3.  18.30 (IV.) Tři mušketýři
1.4.  18.30 (X.) La Clemenza di Tito
2.4.  15.00 (N) Braniboři v Čechách
2.4.  10.00 (zkušebna) O pejskovi a kočičce
4.4.  18.30 (E) Tři mušketýři
5.4.  18.30 (F) Bouře
6.4.  18.30 (C) Zneuctění Lukrécie
7.4.  18.30 (D) La Clemenza di Tito
7.4.  10.00 (školy, zkušebna) O pejskovi a kočičce
8.4.  18.30 (PS) Andrea Chénier - derniéra
13.4.  18.30 Popelka
14.4.  16.00 Popelka
18.4.  18.30 La Traviata
19.4.  18.30 (VOP) Zneuctění Lukrécie
21.4.  18.30 Škola pro ženy
23.4.  15.00 (N) Je úchvatná!
25.4.  18.30 (V.) Hodina před svatbou
27.4.  18.30 (PP) Tajemství - premiéra
28.4.  19.00 Koncert k 72. výročí osvobození Ostravy
29.4.  18.30 (MP) Tajemství - 2. premiéra
30.4.  19.00 (zkušebna) Kuřačky
DIVADLO JIŘÍHO MYRONA
Čs. legií 12, 14, Mor. Ostrava
tel.: 596 276 111, pokladna: 596 276 135
večerní pokladna 1 hodinu před představením

30.3.  18.30 (C) Rebecca
31.3.  18.30 (P2) Kiss me, Kate (Kačenko, pusu!)
1.4.  18.30 Edith a Marlene
4.4.  18.30 Edith a Marlene
6.4.  18.30 (PP) Zamilovaný Shakespeare - premiéra
7.4.  18.30 (P2) Rebecca
8.4.  18.30 (MP) Zamilovaný Shakespeare - 1. repríza
9.4.  19.00 (divadelní klub) Moskva - Petušky
9.4.  15.00 (N) Kiss me, Kate (Kačenko, pusu!)
10.4.  19.30 (Stará Aréna) Haprdáns
11.4.  18.30 (V.) Hostinec u kamenného stolu
12.4.  18.30 (II.) Veselé paničky windsorské
13.4.  - 15.4.   18.30 Jesus Christ Superstar
18.4.  18.30 Donaha! (Hole dupy)
19.4.  18.30 (abend) Veselé paničky windsorské
20.4.  18.30 (C) Kiss me, Kate (Kačenko, pusu!)
20.4.  10.00 (školy) Veselé paničky windsorské
21.4.  18.30 (P) Dva světy/Jeden svět
22.4.  18.30 (PS2) Kiss me, Kate (Kačenko, pusu!)
24.4.  18.30 (CP) Zamilovaný Shakespeare
25.4.  18.30 (E) Chaplin - derniéra
26.4.  18.30 (II.) Rebecca
27.4.  18.30 (VII.) Hostinec u kamenného stolu
28.4.  18.30 (D) Dva světy/Jeden svět
28.4.  10.30 (školy) Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť
29.4.  18.30 (X.) Zamilovaný Shakespeare
30.4.  18.30 Evita
30.4.  10.30 (SP) Zamilovaný Shakespeare
DIVADLO PETRA BEZRUČE
28. října 120, Moravská Ostrava
tel.: 596 618 363, info@bezruci.cz

27.3.  18.30 (D) PS: ...odepiš!
28.3.  18.30 (mimo) Fligny, koks a fachmani
29.3.  18.30 (K) Kráska z Leenane
30.3.  18.30 (mimo) Petrolejové lampy
1.4.  - 2.4.   15.00 Kašparův ostravský týden:
Spolek Kašpar: Mikulášovy patálie
1.4.  - 2.4.   18.30 Kašparův ostravský týden:
Spolek Kašpar: Iluze
3.4.  - 4.4.   18.30 Kašparův ostravský týden:
Spolek Kašpar: Višňový sad
5.4.  - 6.4.   18.30 Kašparův ostravský týden:
Spolek Kašpar: Terminus
7.4.  18.30 (R) Kráska z Leenane
8.4.  18.30 (X) PS: ...odepiš!
10.4.  18.30 (mimo) 1984
11.4.  18.30 (abendkl) Zbabělci
12.4.  18.30 (mimo) Škola základ života
13.4.  18.30 (N) Kráska z Leenane
18.4.  18.30 (V) PS: ...odepiš!
19.4.  18.30 (mimo) Čekání na Godota
20.4.  18.30 (mimo) Richard III.
21.4.  18.30 (T) Spalovač mrtvol
24.4.  18.30 (mimo) Petrolejové lampy
26.4.  18.30 (mimo) Škola základ života
27.4.  18.30 (mimo) Spalovač mrtvol
28.4.  18.30 (mimo) Můj romantický příběh
29.4.  18.30 (mimo) Fligny, koks a fachmani
DK MĚSTA OSTRAVY, a. s.
28. října 124, Mor. Ostrava
tel.: 597 489 111 • info@dkv.cz
předpr.: pokl. 597 489 259, OIS 596 123 913

27.3.  19.00 Městské divadlo Brno: Brouk v hlavě
29.3.  Studio Ypsilon, Praha: Swing se vrací neboli o štěstí
31.3.  17.00 GOYA z Národní galérie v Londýně (Art)
4.4.  19.00 Radošínské naivné divadlo,
Bratislava: Zmiešaná štvorhra
5.4.  19.00 Tomáš Kočko & Orchestr: Velesu Tour
6.4.  19.00 Divadlo A. Dvořáka, Příbram: Hrdý Budžes
hrají: B. Hrzánová, J. Vlčková, L. Jeník
9.4.  16.45 Hrdina naší doby - přímý
přenos baletu z Bolšoj balet Moskva
11.4.  19.00 Divadlo Ungelt, Praha: Deštivé dny
hrají: Richard Krajčo, David Švehlík
19.4.  19.00 Divadlo Palace, Praha: Stará dobrá kapela
hrají: Svatopluk Skopal, Václav Postránecký,
René Přibil, Václav Helšus, Naďa Konvalinková/
Dana Syslová, Johanna Tesařová/
Zdena Herfortová, Zdeněk Maryška/Karel Vlček
20.4.  19.00 Screamers: 20 let s Vámi
20.4.  19.00 Banát - české vesnice v rumunských
Karpatech - cestopis Jiřího Kráčalíka
21.4.  19.00 Dejvické divadlo, Praha: Ucpanej systém
hrají: I. Trojan, V. Neužil, M. Krobot, M. Myšička,
M.Pechlát, J. Plesl, H. Čermák, K. Melíšková a další
22.4.  18.45 Evžen Oněgin - přímý přenos z MET NY
25.4.  19.00 Bůh masakru
hrají: J. Dulava, I. Chýlková, M. Pleštilová, V. Kratina
28.4.  19.00 Anna K „Ve světle tour“ 2017
29.4.  19.00 Michal Horáček & hosté
Koncertní recitál „Na cestě 2017“
2.5.  19.00 A Studio Rubín: Zakázané uvolnění
hrají: Z. Stavná, H. Vagnerová/E. Křenková, T. Hofová
10.5.  19.00 Divadlo Husa na provázku: Amadeus
hrají: Miroslav Donutil, Martin Donutil,
R. Dvořáková/M. Matoušková, I. Hloužková,
. Zmrzlá, J. Kolařík/R. Mikluš, P. Zatloukal/
V. Pískala, N. Maláčová, V. Hauser a další
11.5.  19.00 Zdeněk Izer a autokolektiv
13.5.  18.15 Růžový kavalír - přímý přenos z MET NY
14.5.  19.00 Sľuk: Krížom - Krážom
17.5.  19.00 Cesty Ivo Šmoldase - zábavný pořad
18.5.  19.00 V pohorách po horách (1. díl)
komponovaný pořad Jiřího Kráčalíka.
19.5.  18.00 Kouzelný cirkus
Taneční škola Happy Day Dance Ostrava
24.5.  19.00 Městské divadlo Mladá Boleslav: Chaplin
V titulní roli exceluje Matouš Ruml
25.5.  19.00 Divadlo Kalich, Praha: Už nikdy sám!
hrají: Pavel Liška, Josef Polášek a Zuzana Bydžovská
29.5.  19.00 Ivo Jahelka - koncert
KOMORNÍ SCÉNA ARÉNA
DIVADLO ROKU 2016
ul. 28. října 2 (u Sýkorova mostu), Mor. Ostrava

tel.: 595 155 595, 596 114 585
info@divadloarena.cz

27.2.  - 30.6.   Výstava fotografií ve foyeru KSA:
Šimon Pikous: Kunstkammer
27.3.  18.30 (BPo) Slepice
28.3.  10.00 (školy) Hráči
2.4.  18.30 (BNe) Slepice
3.4.  18.30 (mimo) Obraz
4.4.  18.30 (AÚt) Plešatá zpěvačka
5.4.  10.00 (školy) Divoká kachna
6.4.  18.30 (zadáno) Top Dogs
7.4.  18.30 (mimo) Pension pro svobodné pány
10.4.  11.00 (D1) Plešatá zpěvačka
11.4.  10.00 (školy) Hráči
12.4.  18.30 (BSt) Slepice
18.4.  18.30 Gymnázium Hladnov a JŠ, Ostrava:
Válvula / Pojistný ventil
18.4.  10.00 (školy) Slyšení
19.4.  9.00 a 10.30 Gymnázium Hladnov a JŠ, Ostrava:
Válvula / Pojistný ventil
19.4.  18.30 (mimo) Lidumor aneb má játra beze smyslu
20.4.  18.30 (mimo) Lidská tragikomedie
21.4.  17.00 Projekce televizního záznamu divadelního
představení: Slyšení
22.4.  19.30 Blanka Šrůmová, Jan Sahara Hedl
a Něžná Noc/Filip M. - koncert
23.4.  18.30 (NNe) Budovatelé říše - derniéra
25.4.  18.30 (mimo) Brenpartija
26.4.  18.30 (mimo) Něco za něco
27.4.  18.30 (BČt) Obraz
28.4.  18.30 (BPá2) Slepice
30.4.  17.00 (ONe) Top Dogs
DIVADLO LOUTEK
Černá louka, Pivovarská 15, Mor. Ostrava
tel.: 596 100 501, info@dlo-ostrava.cz

27.3.  18.30 Půldruhé hodiny zpoždění
2.4.  10.00 Dílny pro veřejnost
2.4.  10.00 a 15.00 Dášeňka
7.4.  17.00 Středa nám chutná - premiéra
9.4.  10.30 a 15.30 O víle menší než zrnko máku
10.4.  18.30 Půldruhé hodiny zpoždění
16.4.  15.00 Malá Mína zmlsaná
16.4.  10.00 Broučci
23.4.  10.30 a 15.30 O hubaté Doře
23.4.  10.00 O blýskavém prasátku
24.4.  18.30 Z Deniku Ostravaka
30.4.  10.00 Dílny pro veřejnost
30.4.  10.00 Středa nám chutná
DIVADLO DEVÍTKA
Radniční 574/52, Ostrava-Michálkovice
tel.: 602 534 497

1.4.  18.00 Sál na Huťařství, Kunčice
pod Ondřejníkem 70: May Day
8.4.  18.00 MKC Fulnek: May Day
21.4.  19.00 KD Horní Datyně: May Day
22.4.  19.00 Zámek Potštát: May Day
DŮM KULTURY AKORD
Nám. SNP 1, Ostrava-Zábřeh
tel.: 596 762 511, fax: 596 762 555
e-mail: info@dk-akord.cz

29.3.  18.00 STUD2NA: Zdividla
7.4.  19.00 Hecoviny - soubor Nahodile
13.4.  19.00 Klicperovo divadlo Hradec Králové:
Koule. V hlavní roli Pavla Tomicová
25.4.  19.00 Agentura Harlekýn: Skleněný zvěřinec
V hlavní roli Simona Stašová
3.5.  19.00 Divadlo různých jmen:
Stvoření světa - bez cenzury
17.5.  19.00 Divadelní společnost Kamila Střihavky:
Tolik hlav. Hrají: Jan Zadražil, Jan Dolanský,
Zdena Hadrbolcová, Kristýna Leichtová
26.5.  19.00 Ondřej Havelka a jeho Melody Makers:
Bude to jinak!
STARÁ ARÉNA OSTRAVA
28. října 49/23, Moravská Ostrava
tel.: 777 420 152, fb: Stará aréna Ostrava

29.3.  17.00 naroVinu - beseda
1.4.  20.00 Aprílové Impéčko
2.4.  20.00 Prezydent krokadýlů - divadlo
5.4.  19.30 Hodina lásky - divadlo
7.4.  19.30 Šest žen Jindřicha VIII. - divadlo
8.4.  20.00 Stateční improvizační show
9.4.  19.30 Plešatá zpěvačka - divadlo
10.4.  19.30 HAPRDÁNS - divadlo
11.4.  20.00 Koncert kapely Nedivoč
12.4.  19.30 Pekingská kachna - divadlo
13.4.  18.30 Archos - přednáška o architektuře
15.4.  20.00 Impéčko - improvizační show
16.4.  17.30 Mosty - přednáška
17.4.  20.00 Starý kvíz - vědomostní soutěž
19.4.  19.30 Poeton: Smogově v Ově - poetické čtení
21.4.  19.00 HumorOVA - stand-up comedy
23.4.  19.30 Bonnie a Clyde - divadlo
24.4.  18.00 FFOU - ELTO: Everything you always wanted to
know about student life *but were afraid to ask - divadlo
26.4.  17.00 naroVinu - beseda
27.4.  19.30 Studio Paradox:
Zasnoubené se smrtí - divadlo
28.4.  20.00 Kabaret Zajíc v Pytli
30.4.  15.00 Pohádka - divadlo
DIVADLO MÍR
Halasova 19, Ostrava-Vítkovice

1.4.  Dva úplně nazí muži - 1. repríza
9.4.  Dva úplně nazí muži
22.4.  Dva úplně nazí muži
29.4.  Drahoušku, to chce drink! - světová premiéra
DŮM FARNOSTI
Vřesinská 245/6, Ostrava-Poruba
objednávka vstupenek na tel.: 723 288 372

6.4.  - 7.4.   Dospělí dětem - krajská přehlídka
činoherních souborů hrajících pro děti
6.4.  8.30 DS Jitřenka, Ostrava: Janek a loupežníci
10.00 Opal, SVČ Opava: Tři zlaté vlasy děda Vševěda
11.30 Červiven, SPgŠ Krnov: Uzly a pavouci
7.4.  8.30 Dodivadlo Dobroslavice: Pavlík je nemocný
10.30 Červiven senior, SPgŠ Krnov: Jak Tomáš ke štěstí přišel
11.30 DS Štěkáček, Opava: Alenka
KOPŘIVA 2017
31. ročník přehlídky netradičních divadel
Katolický dům v Kopřivnici, KD Kopřivnice

21.4.  13.30 Divadlo PIKI, Pezinok, SK:
Babička z vajíčka (KD Kopřivnice)
15.30 Absintový klub Les, Ostrava: Spolu
(Katolický dům Kopřivnice)
18.00 Bratislavské bábkové divadlo:
Na slepačích krídlach (KD Kopřivnice)
20.30 Stará aréna, Ostrava:
Humanity upgrade (Katolický dům Kopřivnice)
21.30 Prohibition Jass Band - koncert
(barový sál Katolického domu Kopřivnice)
22.4.  10.00 Jan Horák: František blázen
(kostel sv. Bartoloměje Kopřivnice)
14.00 Divadlo Mandragora, Zlín:
Little things/Věcičky (Katolický dům Kopřivnice)
16.00 Divadlo Kontra, SK:
Poručík z Inishmore (KD Kopřivnice)
19.00 Divadlo NoD, Praha:
Dvojí domov/Z Čepa (Katolický dům Kopřivnice)
21.15 Pavol Seriš, Sk: Při kase (Katolický dům Kopřivnice)
   Vyhledávání:
Našeptávač:
  Facebook Program
REKLAMA