Další tituly NAKLADATELSTVÍ MISE, s.r.o.:    Střechy, fasády, izolace  /   Interiér  /   Fasády  /   Camping, cars & caravans
    Přidat Program do oblíbených   
  
  Kalendář
Tip: kliknutím na rubriku a den v kalendáři se zobrazí akce pouze pro zvolené datum.
Dnes má svátek Helena
Zítra Ludvík
Program Ostrava

Program Frýdek

Program Opava Program Brněnsko
Exhibiční show Czech Stunt Day
czech-stunt-day-2017.jpg

Prestižní mezinárodní soutěž motocyklových kaskadérů a celodenní exhibiční show s názvem Czech Stunt Day. Tato ojedinělá akce na půdě České republiky se uskuteční ve dnech 26. – 27. srpna v Ostravě, na tamním polygonu-Centrum bezpečné jízdy Libros, Palackého 1114, Ostrava.

Kategorie hlavní soutěže:
- Individual streetbike freestyle
- Lazer Wheelie barell race
- Lazer Driftkhana race

Bohatá účast jezdců například z Polska, Litvy, Itálie, Německa, Finska či dokonce dva přihlášení jezdci z Japonska nám opět zajistí tu nejpestřejší podívanou v hlavním programu soutěže „International Streetbike Competition“.

Pro návštěvníky připravujeme atraktivní doprovodný program, jak statickou tak aktivní formou, například zážitkových atrakcí, testování, quad show, drift show, lady stunt, mladí a začínající kaskadéři, sraz motorkářů, spanilá jízda Ostravou nebo výstava motocyklů a doplňků.

Všechny Vás tímto srdečně zveme na jedinou kaskadérskou a motocyklovou show tohoto formátu v České republice a jednu z největších v Evropě.

Více informací naleznete na www.czechstuntday.com nebo www.facebook.com/czechstuntday
09.8.2017 16:50 Autor: Czech Stunt Day
   Vyhledávání:
Našeptávač:
  Facebook Program
REKLAMA