Další tituly NAKLADATELSTVÍ MISE, s.r.o.:    Střechy, fasády, izolace  /   Interiér  /   Fasády  /   Camping, cars & caravans
    Přidat Program do oblíbených   
  
  Kalendář
Tip: kliknutím na rubriku a den v kalendáři se zobrazí akce pouze pro zvolené datum.
Dnes má svátek Helena
Zítra Ludvík
Program Ostrava

Program Frýdek

Program Opava Program Brněnsko
FESTIVALY 2017  
FINGERS UP FESTIVAL
Morava Camp Mohelnice

ROCK FOR PEOPLE
Hradec Králové

BEATS FOR LOVE 2017
Dolní oblast Vítkovice, Ostrava

VYSOČINA FEST
Amfiteátr Jihlava

BOSKOVICE 2017
Boskovice

MASTERS OF ROCK
Vizovice areál likérky R. Jelínek

ČESKÉ A MORAVSKÉ HRADY
letní kulturní festival

Anna K, Arakain a Lucie Bílá, Horkýže Slíže,
Ivan Mládek, Majk Spirit + H16, Mandrage,
Mig 21, No Name, Olympic, Richard Müller,
Portless, Rybičky 48, Smrtislav, Sto zvířat,
Tomáš Klus, Trocha Klidu, Xindl X, Visací
zámek, Vladimir 518, Vypsaná fixa, Wohnout
4.8.  - 5.8.   Rožmberk nad Vltavou
11.8.  - 12.8.   Veveří
18.8.  - 19.8.   Hradec nad Moravicí
25.8.  - 26.8.   Bouzov
1.9.  - 2.9.   Bezděz
COLOURS OF OSTRAVA
Ostrava, Dolní oblast Vítkovice

BENÁTSKÁ!
Liberec

ŠTĚRKOVNA OPEN MUSIC
Hlučín - jezero

LADNÁ ČELADNÁ
 Čeladná

4.8.  - 5.8.   Skinny Lister, Ivan Mládek a Banjo Band,
Pekař, The Tap Tap, Emma Smetana, Pokáč
a Pěvecký sbor ZŠ Čeladná, Jananas, TiNG,
Bongo Bombarďák, Dr. Zeppelin Live,
Acoustic Irish, The Jazz Cake...
OSTRAVA V PLAMENECH
Ostrava, Dolní oblast Vítkovic

5.8.  Arch, Enemy, Traktor, Civil War, Melechesh,
Loudness, Crystal, Viper, Kreyson, X-Core
SÁZAVAFEST
Světlá nad Sázavou

3.8.  - 5.8.   Thomas Anders from Modern Talking, Ruslana,
Vojtěch Dyk & B-Side Band, Čechomor, Mirai,
Xindl X, Atmo Music, Majk Spirit, Wohnout,
Lenny, Jelen, Mig 21, Slza, Miro Žbirka, Nebe,
Mandrage, Doga, Aneta Langerová, Sebastian,
Dara Rolins, Peter Nagy, Vašo Patejdl, Pekař,
Michal Hrůza, Marek Ztracený, Václav Neckář...
BRUTAL ASSAULT
Jaroměř - vojenská pevnost Josefov

9.8.  - 12.8.   Devin Townsend Project, Emperor, Opeth,
Master s Hammer, Crowbar, Miss May I a další
ROCKOVÁNÍ NAD OLZOU
Český Těšín, park A. Sikory

12.8.  Traktor, Alice & Dan Bárta, Legendy se vrací,
Bad Joker´s Cream, R+ Members Club
TRUTNOFF OPEN AIR FESTIVAL
Na bojišti, Trutnov

17.8.  - 20.8.   Tata Bojs, Plastic People of The Universe,
Minus 123 minut, Mucha, Zuby nehty, Sto zvířat,
Čankišou, Hentai Corporation, Garage & Tony
Ducháček, Petr Váša a Ty syčáci a další
VIZOVICKÉ TRNKOBRANÍ
Vizovice, Areál Likérky R. Jelínek

18.8.  - 19.8.   Citron, Elán, Fleret, Gazdina Roba, Hodiny,
Jelen, Katarína Knechtová, Kosovci, Lenny,
Mandrage, Michal Hrůza, Mňága a Žďorp, Slza,
No Name, O5 a Radeček, Poetika, Rybičky 48,
Thom Artway, Tomáš Klus, Tři sestry, Visací zámek
Zoči Voči
LODENICA
autocamp Piešťany

31.8.  - 2.9.   Drupi, Creedence Clearwater, Taxmeni, Miki Ryvola
a Nezmaři, Wabi Daněk, Kamelot, František Nedvěd
Robert Křesťan a Druhá tráva, Peter Nagy....
   Vyhledávání:
Našeptávač:
  Facebook Program
REKLAMA