Další tituly NAKLADATELSTVÍ MISE, s.r.o.:    Střechy, fasády, izolace  /   Interiér  /   Fasády  /   Camping, cars & caravans
    Přidat Program do oblíbených   
  
  Kalendář
Tip: kliknutím na rubriku a den v kalendáři se zobrazí akce pouze pro zvolené datum.
Dnes má svátek Magdaléna
Zítra Libor

Program Ostrava

Program Frýdek Program Opava Program Brněnsko
FESTIVALY 2017  
FINGERS UP FESTIVAL
Morava Camp Mohelnice

30.6.  - 1.7.   Priessnitz, Vladimir 518, Desmod, Zrní, John
J Presley, Lake Malawi, Vera Jonas Experiment,
Billy Barman, The Prostitutes, Big Mountain County,
Coals, No Distance Paradise, Jardier a další
ROCK FOR PEOPLE
Hradec Králové

4.7.  - 6.7.   Die Antwoord, Paramore, Evanescence, Foster
the People, Mastodon, Three Days Grace, Cage
the Elephant, The Bloody Beetroots live, Dub FX,
Lenny, Michal Malátný & Kolínský Big Band,
Vypsaná Fixa, Cocotte Minute, Debbi a další
BEATS FOR LOVE 2017
Dolní oblast Vítkovice, Ostrava

23.6.  - 8.7.   největší festival elektronické taneční hudby
ve střední Evropě - Fatboy Slim, Chase & Status,
Wilkinson, Sigala, Headhunterz, Dope Dod a další
VYSOČINA FEST
Amfiteátr Jihlava

6.7.  - 8.7.   Mandrage, No Name, Paľo Habera & Team,
David Koller, Ewa Farna, Wanastowi Vjecy,
Monkey Business, Jelen, Iné Kafe, Desmod,
Arakain, Mňága a Žďorp, Marek Ztracený
a Marta Jandová, Anna K., Majk Spirit, Rybičky 48
BOSKOVICE 2017
Boskovice

6.7.  - 9.7.   Festival pro židovskou čtvrť
Hugo Race Fatalists, Budoár staré dámy, Květy,
Minus 123 minut, UJD/FPB, Hańba! Esazlesa,
Romanika, Dunajská vlna ....
MASTERS OF ROCK
Vizovice areál likérky R. Jelínek

13.7.  - 16.7.   Sabaton, Running Wild, Vince Neil, Kreator,
Edguy, Epica, Saxon, Dee Snider, Stratovarius,
Sepultura, Pain, Moonspell, Delain, Pretty Maids,
Lacuna Coil, Crematory, Rage, Death Angel,
Bohemian Metal Rhapsody - český rockový projekt,
Dymytry, Harlej, Fleret, Kreyson a další
ČESKÉ A MORAVSKÉ HRADY
letní kulturní festival

Anna K, Arakain a Lucie Bílá, Horkýže Slíže,
Ivan Mládek, Majk Spirit + H16, Mandrage,
Mig 21, No Name, Olympic, Richard Müller,
Portless, Rybičky 48, Smrtislav, Sto zvířat,
Tomáš Klus, Trocha Klidu, Xindl X, Visací
zámek, Vladimir 518, Vypsaná fixa, Wohnout
14.7.  - 15.7.   Točník
21.7.  - 22.7.   Kunětická hora
28.7.  - 29.7.   Švihov
4.8.  - 5.8.   Rožmberk nad Vltavou
11.8.  - 12.8.   Veveří
18.8.  - 19.8.   Hradec nad Moravicí
25.8.  - 26.8.   Bouzov
1.9.  - 2.9.   Bezděz
COLOURS OF OSTRAVA
Ostrava, Dolní oblast Vítkovice

19.7.  - 22.7.   Imagine Dragons, Jamiroquai, Norah Jones,
Justice, Alt-J, Birdy, Midnight Oil, Moderat,
LP, Laura Mvula, Benjamin Clementine, Michael
Kiwanuka, Unkle, Nouvelle Vague, Michal
Hrůza & Janáčkova filharmonie Ostrava a další
BENÁTSKÁ!
Liberec

27.7.  - 30.7.   Status Quo, Pavol Habera a Team, Čechomor,
Mig 21, No Name, Lenny, Jaroslav Uhlíř,
Marek Ztracený a Marta Jandová, Jasná Páka,
Doctor PP, Kreyson, Škwor, Horkýže Slíže,
Wohnout, Marpo, Sebastian, Paulie Garand...
ŠTĚRKOVNA OPEN MUSIC
Hlučín - jezero

28.7.  - 29.7.   Vojtěch Dyk a kapelou B-Side Band, N.O.H.A.,
Voxel, Mandrage, Mirai, Sto zvířat, Tata Bojs,
Balkan Battle Live, Pavel Callta, Majk Spirit,
Mňága a Žďorp a další
LADNÁ ČELADNÁ
 Čeladná

4.8.  - 5.8.   Skinny Lister, Ivan Mládek a Banjo Band,
Pekař, The Tap Tap, Emma Smetana, Pokáč
a Pěvecký sbor ZŠ Čeladná, Jananas, TiNG,
Bongo Bombarďák, Dr. Zeppelin Live,
Acoustic Irish, The Jazz Cake...
OSTRAVA V PLAMENECH
Ostrava, Dolní oblast Vítkovic

5.8.  Arch, Enemy, Traktor, Civil War, Melechesh,
Loudness, Crystal, Viper, Kreyson, X-Core
SÁZAVAFEST
Světlá nad Sázavou

3.8.  - 5.8.   Thomas Anders from Modern Talking, Ruslana,
Vojtěch Dyk & B-Side Band, Čechomor, Mirai,
Xindl X, Atmo Music, Majk Spirit, Wohnout,
Lenny, Jelen, Mig 21, Slza, Miro Žbirka, Nebe,
Mandrage, Doga, Aneta Langerová, Sebastian,
Dara Rolins, Peter Nagy, Vašo Patejdl, Pekař,
Michal Hrůza, Marek Ztracený, Václav Neckář...
BRUTAL ASSAULT
Jaroměř - vojenská pevnost Josefov

9.8.  - 12.8.   Devin Townsend Project, Emperor, Opeth,
Master s Hammer, Crowbar, Miss May I a další
ROCKOVÁNÍ NAD OLZOU
Český Těšín, park A. Sikory

12.8.  Traktor, Alice & Dan Bárta, Legendy se vrací,
Bad Joker´s Cream, R+ Members Club
TRUTNOFF OPEN AIR FESTIVAL
Na bojišti, Trutnov

17.8.  - 20.8.   Tata Bojs, Plastic People of The Universe,
Minus 123 minut, Mucha, Zuby nehty, Sto zvířat,
Čankišou, Hentai Corporation, Garage & Tony
Ducháček, Petr Váša a Ty syčáci a další
VIZOVICKÉ TRNKOBRANÍ
Vizovice, Areál Likérky R. Jelínek

18.8.  - 19.8.   Citron, Elán, Fleret, Gazdina Roba, Hodiny,
Jelen, Katarína Knechtová, Kosovci, Lenny,
Mandrage, Michal Hrůza, Mňága a Žďorp, Slza,
No Name, O5 a Radeček, Poetika, Rybičky 48,
Thom Artway, Tomáš Klus, Tři sestry, Visací zámek
Zoči Voči
LODENICA
autocamp Piešťany

31.8.  - 2.9.   Drupi, Creedence Clearwater, Taxmeni, Miki Ryvola
a Nezmaři, Wabi Daněk, Kamelot, František Nedvěd
Robert Křesťan a Druhá tráva, Peter Nagy....
   Vyhledávání:
Našeptávač:
  Facebook Program
REKLAMA