Další tituly NAKLADATELSTVÍ MISE, s.r.o.:    Střechy, fasády, izolace  /   Interiér  /   Fasády  /   Camping, cars & caravans
    Přidat Program do oblíbených   
  
  Kalendář
Tip: kliknutím na rubriku a den v kalendáři se zobrazí akce pouze pro zvolené datum.
Dnes má svátek Jonáš
Zítra Václav

Program Ostrava

Program Frýdek Program Opava Program Brněnsko
Kluby  
ROCK AND ROLL GARAGE
Restaurant & Music club
Martinovská 3262/50 O.-Martinov

(bývalý sál masokombinátu)
Možnost rezervace na tel.: 596 964 683
Otevřeno: Ne - Čt 11.00 - 23.00 • Pá - So 11.00 - 02.00

1.10.  Lenny
8.10.  Mig 21
12.10.  Milostný trojúhelník - autorské představení
13.10.  XIII. Století
20.10.  Lordi (Fin)
21.10.  Janek Ledecký
22.10.  Bára Poláková
26.10.  Vladimír Mišík & Etc
BARRÁK music club
Havlíčkovo nábř. 28, 2. patro, Ostrava
produkce a vedení klubu Marcel Palovčík
tel.: 732 263 084, marcel.ostrava@gmail.com

Otevřeno: dle programu

27.9.  James Cole, Zverina, Maniak
30.9.  Sto zvířat
1.10.  Necronomicon (GER), Hortus Animae (It), Nahum, Blackshard
2.10.  Pravia (Pl), Dark Seal, Emerald Shine
4.10.  Laced In Lust (Aus), Sweet Leopard, Bad Joker´s Cream
7.10.  Crushing Caspars, support
8.10.  Atmo Music, Lipo
14.10.  Voices of The Beasts: Awrizis, Irokez,
Sarkonia, Tortura, Sotury
15.10.  Youth4youth Festival
18.10.  Venom Inc. (UK), Vital Remains (USA),
Mortuary Drape (It), Nervochaos (Bra), Desecrator (Aus)
20.10.  Honest John Plain & The Greenowski´s (UK),
Baby Secondhand
21.10.  Salamandra, support
22.10.  NVÚ, Znouzectnost, support
23.10.  Ragnarok (Nor), Cvinger (Slo), Mecalimb (Nor), support
24.10.  Adversity (Fra), support
28.10.  Not Afraid Tour 2016: John Wolfhooker,
All These Memories, support
29.10.  Metalovej svátek Tour: Titanic, Asgard, Eagleheart
KLUB PARNÍK
Centrum kultury a vzdělávání Moravská Ostrava
příspěvková organizace

Sokolská tř. 26, Mor. Ostrava
tel.: 596 138 937, www.ckv-ostrava.cz
Předprodej Po - Pá 8.00 - 17.00
Rezervace vstupenek on-line.

21.9.  20.00 Jonas Hellborg & TRINITY
Aydin Esen, Keith Leblanc
22.9.  19.00 T4
23.9.  19.00 Housle Jiřího Erlebacha
26.9.  19.00 Jet Set Big Band
27.9.  19.00 Robert Balzar Trio
3.10.  20.00 Steve Clarke Trio
6.10.  19.00 Sarah & The Adams
7.10.  20.00 Moribundus
11.10.  20.00 Jeff Lorber Fusion
13.10.  19.00 Ladě
14.10.  20.00 Boris Band Combination
15.10.  19.00 KOFE@VLNA
16.10.  19.00 Mike Parker Trio Theory
17.10.  19.00 Ostrich Quartet
18.10.  19.00 Carvin Jones Band
19.10.  19.00 Earl Thomas
20.10.  20.00 Tango
22.10.  20.00 Tomáš Kočko & ORCHESTR
24.10.  20.00 Michael Landau Group
25.10.  17.00 Veselá Trojka Pavla Kršky
26.10.  20.00 Support Lesbiens
30.10.  19.00 Even Trio
31.10.  19.00 Jet Set Big Band
KLUB ATLANTIK
Centrum kultury a vzdělávání Moravská Ostrava
příspěvková organizace

Čs. legií 7, Moravská Ostrava, tel.: 599 527 110
atlantik@ckv-ostrava.cz, www.ckv-ostrava.cz

22.9.  19.00 ODVAZ: Improshow letem světem
23.9.  18.00 Listování: Muž, který miloval Yngveho
23.9.  17.00 Shakespeare 2016: Sen noci ostravské
shakespearovský happening v Komenského sadech
27.9.  8.00 Výlet: Lipník nad Bečvou
29.9.  18.00 Zdividla - zahájení sezóny
30.9.  18.00 Výstava: Lukáš Kleberc - Partitury
1.10.  - 31.10.   Výstava: Lukáš Kleberc - Partitury
5.10.  19.00 T. Obtulovič: Lumba Sumba Himal - cestopis
6.10.  18.00 Dornova metoda pro zvířata - křest knihy
7.10.  19.00 ODVAZ: Hudebně poetické pecky
8.10.  15.00 Vycházka pod kloboukem: Slezskoostravský hřbitov
11.10.  15.30 Škola - místo veselé - diskuzní setkání
12.10.  18.00 Sorela ostravská a krakovská - přednáška
13.10.  18.00 Dominika Sommerová: Nový Zéland - cestopis
18.10.  7.00 Šumperk a země čarodějnic - výlet
19.10.  18.00 Kavárny naživo - film
20.10.  19.00 Koncert s těmi, které mám rád
Petr Rímský & Jan Spálený & Ota Maňák
21.10.  19.00 ODVAZ: Režisér
24.10.  18.00 Ivo Petr: Portugalsko a Madeira - cestopis
25.10.  18.30 Divadlo Propadlo: Zatrpklý pyroman
26.10.  19.00 Klubový kvíz: Velká říjnová levoruce
31.10.  19.00 Tomáš Obtulovič: Můj život v Solné komoře…
aneb Povídky z BadIschlu a okolí - cestopis
11.11.  11.00 Masarykovo nám.: Svatomartinské slavnosti
MUSIC CLUB CHLÍV
Maďarská 6088, Ostrava-Poruba
chliv@centrum.cz
dramaturgie+produkce tel.: 737 775 850, 604 372 931
Provozní doba: Út - Čt 17.00 - 01.00
Pá - So 18.00 - 03.00, Ne - Po zavřeno

22.9.  SIGHTS TOUR koncert kapel:
SIGHTS (CZ); LANDLESS (SK)
23.9.  DYNAMO DESTROY tekno
27.9.  CAMPLEADERS - přednáška pro studenty
30.9.  SAW GREEN electro-swing
4.10.  Campleaders přednáška pro studenty
11.10.  Campleaders přednáška pro studenty
14.10.  Koncert PUM
15.10.  TWORBA ČSN DJ´s
28.10.  Grime, Trap & D´n´B DJ´s party
29.10.  Koncert Absolutní všechno, S.A.S., TBN
HUDEBNÍ BAZAR
Nádražní 138 a, (v areálu galerie Mlejn)
tel.: 732 971 174
Otevřeno: Po 17.00 - 01.00
Út - Pá 14.00 - 01.00 • So 17.00 - 01.00

Po Tarokový a magikářský kroužek
St Vysílá Svobodné rádio Hudební bazar
Čt a So Možnost jamsession nebo koncertu

23.9.  Kostra kola - klasická alternativa
27.9.  BOOM CUP - soutěž kapel
30.9.  Greynbownes
1.10.  TRB rock, bezva mejdan
6.10.  Behind The Door - jazzová špica
7.10.  Kontrolla - rockový nářez
8.10.  ,,,20"""!!! Všechna ta velká jména
slavnostní pořad k uvítání nové sezony a oslava
20ti let klubu - učinkují Psychonaut, Empty Pipen,
Jindra Holubec ... a další všechna ta velká jména
14.10.  Loco Poco z Olomouce
21.10.  Expedice Apalucha - alternativa z Opavy
22.10.  Nepřijatý hovor z Vratimova
27.10.  Tibet - alternativa tentokrát z Olomouce
28.10.  The Partizan a Fazi - dabll rock z Pardubic
29.10.  Rusty Fox - hardrock jak má být
CLUB FABRIC
Plynární 7, Mor. Ostrava
tel.: 608 754 869
www.facebook.com/fabric.ostrava

23.9.  Slim Slam Drum w/ The Upbeats (NZL)
DJs: The Upbeats (NZL), Rudeboy, Thiew, Hrr.nec, Halbax
24.9.  Sníženo.cz Afterparty
27.9.  GO! Hard - DJs: Manene, Namaas, Vít Gula
30.9.  3G Top Class Night w/Alex Di Stefano (IT)
DJs: Alex Di Stefano (IT), Chris Sadler,
Roman Hyde, Denysa, Sony Vega, Van Vega
1.10.  Shot The Beat
Djs: Signal, X-Trail, Shup-X, Fowler, Elbrus, Onder
7.10.  Tanzfabrik - Djs: Jaqullin, JB & Flesh,
David Steiniger, Mendoza & Marco Key
8.10.  Dark Sun w/ Posij (NL) - Djs: Posij (NL), Joshu4,
Meph, Dr. One, Sawgreen, Fowler, Hempstar a další
14.10.  Koncert: Ektor & Strapo
15.10.  Lambastica
Djs: Papa Django, Karl & John, Dr. Zeppelin
21.10.  Dynamite Night w/ Frankee (UK) - Djs: Frankee (UK),
Madface, Schooler, Drop Database, Femfing, WDK
22.10.  Afterparty: Paul Van Dyk (od 05:00)
Oficiální Afterparty po Trojhalí s Paul Van Dykem.
22.10.  21.00 Epic Dance Mission - Djs: Nfix & Candice,
Namaas, Denis Wiesz, Ivo Hliszek, Beatchasers, Zahi
27.10.  X-Massacre 2016 Warm Up
Djs: Maissouille (FR), Hungry Beats, Luxor Djs, Bones
28.10.  Halloween Party
Djs: Hlavkus, Invasion, Lukas Bury, Criminal Noise
29.10.  Koncert: SKYLINE + afterparty DJs
KOVÁRNA U HODIN
OTEVŘENO NON STOP
Gen. Hrušky 1232, Ostrava-Fifejdy
Areál u hodin
tel.: 734 412 549

KAŽDÝ DEN NĚCO NAVÍC
Po
Pivní pondělí - Radegast 12 za 20,- Kč
Út
Obě zdarma - obsluha nahoře bez od 18.00
St
Všechny Amundsen vodky za polovic
Čt
Kovářský jumbo tatarák za 249,- Kč
Karaoke show - všichni jsme Superstar
So
Nesmrtelné hity - bublinková a balónková párty
Ne
Jumbo burger pro 4 osoby za 199,- Kč
s poukázkou 100,- Kč na bowling

Coctail bar každý Pá a So 18.00 - 02.00                          
23. a 24. 9. B52 party
30. 9. - 1. 10. Létající jelen party   
7. - 8. 10. Za rum oakheart  kupa dárků   
14. - 15. 10. Jumbo drinky z oakheart za 199,
21. - 22. 10. Oakheart pong party
28. - 29. 10. Haloweenská party se soutěží o panáčky oakheart
NAVÍC - zaplať 500,- Kč
a piješ celou noc long drinky all inclusive!!!!

CLASSIC PARK
OTEVŘENO NON STOP  
Výškovická 2526, Ostrava-Zábřeh
Areál Kotva vedle kostela
tel.: 734 412 559

KAŽDÝ DEN NĚCO NAVÍC   
Po
1+1 burger zdarma
Út
Karaoke show - všichni jsme Superstar
St
Chytrý kvíz, po kvízu studentská party
Čt Pivní čtvrtek - Radegast 12 za 20,-
Dance party • So Oldies party
Ne
Jumbo pizza XXXL za cenu L

Září s Cider Kingswood za 29,- Kč

23. a 24. 9. Křídla za 20,- Kč
Říjen s oakheart - spec. spice rumem od bacardi           
30. 9. - 1. 10. Tequilla party za 30,- Kč
7. - 8. 10. Za rum oakheart kupa dárků
14. - 15. 10. Jumbo drinky z oakheart za 199,- Kč
21. - 22. 10. Oakheart pong party - hostesky
s velkolepou show - oakheart s colou za 35,- Kč
28. - 29. 10. Haloweenská party s maskama za panáčky oakheart
BOOM CUP 2016
igor.vasut@centrum.cz, tel.: 777 571 736

Klub Hudební Bazar, 19.00 hodin:
27.9.  Gunpowder, Něco mezi, De ImperAction
4.10.  Libor Žíla Tulák, Filip Vítů Trio, Band-A
11.10.  Long Live Us, F-dur jazzband, Ondřej Soldán
18.10.  Aiken, Nekonečník, No Doe
25.10.  Pavel Kohn, Animals in Town, Doggy Bag
BROADWAY
ENTERTAIMENT CLUB 
Horní 1492/55, Ostrava-Hrabůvka    
tel.: 734 412 590  

KAŽDÝ DEN NĚCO NAVÍC   
Po
Radegast za 20,- Kč
Út Obě zdarma - obsluha nahoře bez od 18.00
St 19.00 Latino Fiesta party s výukou salsy
Čt Karaoke show - všichni jsme Superstar
Dance party - dance novinky   
So Praskání - oldies retrospektiva od 60. po 90. léta
Ne Jumbo hot dog za 99,-, největší ve střední Evropě   
 
23. a 24. 9. Tequilla party za 30,- Kč
30. 9. - 1. 10. Cider kingswood - vyhrávej cider zdarma
7. - 8. 10. Za rum oakheart kupa dárků
14. - 15. 10. Jumbo drinky z oakheart za 199,- Kč
21. - 22. 10. Oakheart pong party - hostesky
s velkolepou show - oakheart s colou za 35,- Kč
28. - 29. 10. Haloweenská party s maskama za panáčky oakheart
HELIGONKA
Vítkovická 3263, Ostrava
info@heligonka.cz
Prodej vstupenek on-line
KLUB MARLEY
Výstaviště Černá louka, Mor. Ostrava, www.zulu.cz
Otevřeno: Pá - So 19.00 - 06.00
Po, Út zavřeno • St, Čt, Ne dle programu klubu
COOLTOUR
Multižánrové centrum pro podporu současného umění
Nová scéna-galerie-kavárna
Výstaviště Černá louka, pavilon C1
tel.: 734 850 975
U PECIVÁLŮ
Stodolní 4, Mor. Ostrava
www.facebook.com/UPecivalu

24.9.  20.00 TARA FUKI - duo zpívajících violoncellistek
BLACKSTAR MUSIC CLUB
Areál Koruna,
Mongolská 1529, Ostrava-Poruba

1.10.  Disco Night - DJ Tomáš Hrstka
7.10.  Hit Mix - Dj Dom Barts
8.10.  Disco Night - DJ Tomáš Hrstka
14.10.  Disco Night - DJ LOWA + DJ Chicken
15.10.  Hit Mix - Dj Dom Barts
21.10.  Replay - DJ Aleš Brůna
22.10.  Disco Night - DJ Chicken
27.10.  Students disco party
28.10.  Hit Mix - DJ Tomáš Hrstka
29.10.  New Talents Night- noc talentovaných DJs
HUDEBNÍ FESTIVAL
26. Setkání kytaristů

14. - 15. 10. 2016 Cooltour
I. Bittová & V. Václavek, Jimmy Gee,
David Stypka & Bandjeez, Ty Syčáci,
Robson Revival, Self Made,
Aivn´s Naked Trio a další
Info na www.setkanikytaristu.cz
a facebook/SetkaniKytaristu
Předprodej: Cooltour 150,- Kč/den a 250,- Kč/2 dny
Na místě: 250,- Kč/den a 350,- Kč/2 dny
SLEZSKÝ GRUNT
Háj ve Slezsku-Smolkov
Facebook/divadlogrunt

kulturní prostor, hospoda, penzion,
hudební i divadelní vystoupení,
festivaly hudební, cestovatelské, gastro

23.9.  18.00 Vystoupení souboru TARA FUKI
dvě dámy ovládající bravurně svá violoncella
5.10.  17.00 DEN BERNARDA
vystoupí: Fire Dog, Duo Grande
28.10.  2. narozeniny Slezského Gruntu - divadelní
a hudební vystoupení, nezávislé kino, workshopy
11.11.  - 13.11.   Vyhlášené Svatomartinské hody
s kulturním programem, Cimbálová muzika atd.
17.11.  III. Vzpomínkový večer na Karla Kryla,
hraje Jirka Tomčala
KLUB HLUBINA
Workshopy a koncerty
Vítkovická 1708/17, 702 00 Ostrava
tel.: +420 723 955 920
Facebook: Klub Hlubina

Klub Hlubina - místo setkání, tvorby a seberozvoje.
Máme pro Vás připravené workshopy, koncerty
a zajímavé akce po celý rok.
Program akcí naleznete na webu a facebooku.
MASTERS OF ROCK CAFÉ
Zlín - Čepkov
tel.: 577 001 122

14.10.  Arakain + Dymytry, Absolut Deafers
22.10.  Delain (Ndl), Evergrey (Swe), Kobra And the Lotus (Can)
PODZIMNÍ OZVĚNY
CESTOVATELSKÝ FESTIVAL

9.11.  - 13.11.   Kino Vesmír, DK K-Trio, Planetárium:
LEOŠ ŠIMÁNEK, DAN PŘIBÁŇ - Trabantem
po Hedvábné stezce, RICHARD KONKOLSKI,
stereoskopické 3D projekce a další
Přednášky, filmy, diashow a hudba z celého světa
   Vyhledávání:
Našeptávač:
  BONUS PROGRAM
  Facebook Program
REKLAMA