Další tituly NAKLADATELSTVÍ MISE, s.r.o.:    Střechy, fasády, izolace  /   Interiér  /   Fasády  /   Camping, cars & caravans
    Přidat Program do oblíbených   
  
  Kalendář
Tip: kliknutím na rubriku a den v kalendáři se zobrazí akce pouze pro zvolené datum.
Dnes má svátek Magdaléna
Zítra Libor

Program Ostrava

Program Frýdek Program Opava Program Brněnsko
Jednodenní rockový festival Rockování nad Olzou v Českém Těšíně
rockovani-nad-olzou_2017.jpg

Open-air rockový festival zůstává v příjemném prostředí městského parku Adama Sikory, kde se v letošním roce bude konat již 3. ročník a to v sobotu 12. 8. 2017.
 
Jako první se na pódiu objeví frýdecko-místecká kapela Bad Jokers Cream, která si zakládá na typicky hard-rockových riffech 70. a 80. let s příměsí moderního rocku a heavy metalu.
Hned po úvodní kapele už nastoupí partička skvěle sehraných muzikantů hrajících pod názvem Legendy se vrací a ve svém nezaměnitelném podání obecenstvu naservíruje hity známé snad všem generacím - od Pink Floyd přes Led Zeppelin až po Deep Purple nebo Erica Claptona.
V programu pak bude následovat jedna z nejzásadnějších českých rockových kapel 90. let Alice, která v Českém Těšíně vystoupí v původní sestavě se zpěvákem Danem Bártou! Původem plzeňská skupina, která se do širokého povědomí zapsala již v roce 1991 albem YEAH! bude letos k vidění ve své nejslavnější sestavě v rámci pouze několika exkluzivních open air vystoupení!
Každého příznivce melodického a česky zpívaného rocku potěší vystoupení hudební skupiny Traktor, která na festival přiveze nejen své největší hity, ale i novinky z podzimního alba Artefuckt. Moravsko-pražská hardrocková kapela je známá svým dobrým zvukem, promyšlenými aranžemi a pozoruhodným vrstvení nástrojů.
Rockovou atmosféru na závěr ještě více rozvášní tribute band kapely Rammstein s názvem R+ Members Club pocházející z Liberce. Perfektní hudební vystoupení totiž doprovází pyrotechnická show, výrazné líčení a kostýmní podívaná.
 
Kromě vydatného programu a stánkového prodeje s občerstvením nabízí náš festival také informační kampaň k ochraně životního prostředí. Vzhledem k místu konání spolupracujeme s místním poskytovatelem odpadového hospodářství, takže je v celém parku možnost třídit odpad a získat informace o službách a technologiích recyklace tříděného odpadu.
11.7.2017 12:02 Autor: Redakce
   Vyhledávání:
Našeptávač:
  Facebook Program
REKLAMA