Další tituly NAKLADATELSTVÍ MISE, s.r.o.:    Střechy, fasády, izolace  /   Interiér  /   Fasády  /   Camping, cars & caravans
    Přidat Program do oblíbených   
  
  Kalendář
Tip: kliknutím na rubriku a den v kalendáři se zobrazí akce pouze pro zvolené datum.
Dnes má svátek Matouš
Zítra Darina

Program Ostrava

Program Frýdek Program Opava Program Brněnsko
Kina  
MULTIPLEX CINESTAR OSTRAVA
Obchodní centrum Futurum
Novinářská 6A, Moravská Ostrava
informace o programech: 595 699 998-9

8 pláten • 14 filmů denně
(3D) - 3D projekce, (2D) - Digital, (T) - titulky

Říjnové premiéry:
5. 10. Blade Runner 2049 • Esa z pralesa • Hora mezi námi
12. 10. Sněhulák • My Little Pony Film • Alibi na míru
19. 10. Bajkeři • Geostorm: Globální nebezpečí • Matka!
26. 10. Thor: Ragnarok • Jigsaw • Čára

21.9.  - 27.9.   Nejsledovanější
21.9.  - 27.9.   Americký zabiják
21.9.  - 27.9.   Hurvínek a kouzelné muzeum
21.9.  - 27.9.   Po strništi bos
21.9.  - 27.9.   LEGO® Ninjago® film
21.9.  - 27.9.   Emoji ve filmu
21.9.  - 27.9.   Kingsman: Zlatý kruh
21.9.  - 27.9.   To
21.9.  - 27.9.   Který je ten pravý?
23.9.  - 24.9.   Já, padouch 3
KINO ART
DK města Ostravy, 28. října 124, Mor. Ostrava
tel.: 597 489 111 - spojovatelka
 
14.9.  17.00 a 19.30 KLUB NÁROČNÉHO DIVÁKA:
Druhá strana naděje
14.9.  15.00 KINO SENIOR: Druhá strana naděje
15.9.  - 17.9.   17.00 a 19.30 Dunkerk
18.9.  - 20.9.   17.00 a 19.30 Milovník po přechodu
18.9.  14.30 KINO SENIOR: Milovník po přechodu
21.9.  19.00 Srí Lanka - ostrov krásy
Cestopisný komponovaný pořad Jiřího Kráčalíka.
21.9.  17.00 KLUB NÁROČNÉHO DIVÁKA:
Srdečně vás vítáme
21.9.  15.00 KINO SENIOR: Srdečně vás vítáme
22.9.  17.00 a 19.30 Srdečně vás vítáme
23.9.  - 28.9.   Filmový Festival Ostrava Kamera Oko
29.9.  - 1.10.   17.00 a 19.30 Zahradnictví: Dezertér
2.10.  - 4.10.   17.00 a 19.30 Který je ten pravý?
2.10.  14.30 KINO SENIOR: Který je ten pravý?
5.10.  17.00 a 19.30 KLUB NÁROČNÉHO DIVÁKA: Neruda
5.10.  14.30 KINO SENIOR: Neruda
6.10.  17.00 a 19.30 Víno nás spojuje
7.10.  - 16.10.   XV. Mezinárodní festival outdoorových filmů
17.10.  - 18.10.   17.00 a 19.30 Wind River
19.10.  19.00 Obrázky z Říma
Cestopisný komponovaný pořad Jiřího Kráčalíka
19.10.  17.00 KLUB NÁROČNÉHO DIVÁKA: Nerodič
20.10.  - 21.10.   17.00 a 19.30 Hora mezi námi
22.10.  16.45 Korzár - přímý přenos baletu
z Bolšoj balet Moskva
23.10.  - 25.10.   17.00 a 19.30 8 hlav šílenství
23.10.  15.00 KINO SENIOR: 8 hlav šílenství
26.10.  17.00 a 19.30 KLUB NÁROČNÉHO DIVÁKA: Sama
26.10.  15.00 KINO SENIOR: Sama
27.10.  - 29.10.   17.00 a 19.30 Čára
30.10.  - 1.11.   17.00 a 19.30 Bajkeři
30.10.  15.00 KINO SENIOR: Bajkeři
KINO LUNA
Kulturní zařízení Ostrava-Jih, příspěvková organizace
Výškovická 113, Ostrava.-Zábřeh,

tel.: 596 751 712, kino.luna@kzoj.cz
Pokladna otevřena denně od 14.00 - 20.00
Info o programu a on-line rezervace na www.kzoj.cz


4.9.  - 17.9.   15.30 Hurvínek a kouzelné muzeum
14.9.  - 17.9.   20.00 Dunkerk
14.9.  - 17.9.   17.45 Nejsledovanější
14.9.  15.30 My Little Pony Film
17.9.  10.00 Pásmo krátkých pohádek pro nejmenší
18.9.  - 20.9.   15.30 Emoji ve filmu
18.9.  17.45 Milovník po přechodu
18.9.  - 20.9.   20.00 Americký zabiják
19.9.  17.45 Po strništi bos
20.9.  17.45 Po bouři
21.9.  - 22.9.   15.30 Lego® Ninjago® film
21.9.  - 22.9.   17.45 Který je ten pravý?
21.9.  - 22.9.   20.00 Kingsman: Zlatý kruh
23.9.  - 24.9.   Ostrava Kamera Oko - víkendový
filmový maraton všech sedmi dílů série Harry Potter
25.9.  - 27.9.   15.30 Lego® Ninjago® film
25.9.  17.45 Zahradnictví: Rodinný přítel
25.9.  - 27.9.   20.00 Barry Seal: Nebeský gauner
26.9.  17.45 Po strništi bos
27.9.  17.45 O těle a duši
28.9.  HEZKY POUZE ČESKY - jízda českým
filmem za symbolickou cenu ke Dni české státnosti.
15. 30 Špunti na vodě, 17.45 Masaryk, 20.00 Muzzikanti
29.9.  - 30.9.   15.30 Lego® Ninjago® film
29.9.  - 30.9.   17.45 a 20.00 Zahradnictví: Dezertér
1.10.  17.45 a 20.00 Zahradnictví: Dezertér
1.10.  15.30 Lego®Ninjago®Film
1.10.  10.00 Kočičí pohádky (pásmo)
2.10.  - 5.10.   20.00 Zahradnictví: Dezertér
2.10.  17.45 Oklamaný
2.10.  - 4.10.   15.30 Emoji ve filmu
3.10.  - 4.10.   17.45 Po strništi bos
5.10.  - 11.10.   15.30 Esa z pralesa
6.10.  - 8.10.   17.45 Zahradnictví: Dezertér
6.10.  - 8.10.   20.00 Amityville: Probuzení
9.10.  - 11.10.   18.00 Blade Runner 2049
10.10.  18.00 8 hlav šílenství - slavnostní předpremiéra
za účasti představitelky hl. role Anety Langerové
12.10.  - 14.10.   17.45 8 hlav šílenství
12.10.  - 14.10.   20.00 Sněhulák
15.10.  10.00 O Malence a jiné pohádky (pásmo)
15.10.  16.00 The Metropolitan Opera: Norma
16.10.  - 21.10.   15.30 My Little Pony Film
16.10.  - 18.10.   17.45 XV. Mezinárodní festival outdoor. filmů
16.10.  20.00 Scorpions Forever - koncertní film
17.10.  - 18.10.   20.00 To
18.10.  10.00 Hurvínek a kouzelné muzeum - pro MŠ
19.10.  - 21.10.   17.45 Bajkeři
19.10.  - 21.10.   20.00 Matka!
22.10.  16.00 The Metropolitan Opera: Kouzelná flétna
23.10.  15.30 Já, padouch 3
23.10.  17.45 Dunkerk
23.10.  20.00 Bajkeři
24.10.  19.00 Bratři Ebenové a Robert Křesťan & Druhá tráva - koncert
25.10.  15.30 Já, padouch 3
25.10.  20.00 Bajkeři
25.10.  17.45 Projekt 100: Cesta na měsíc
26.10.  - 29.10.   15.30 Hurvínek a kouzelné muzeum
26.10.  - 29.10.   17.30 Thor: Ragnarok
26.10.  - 29.10.   20.00 Jigsaw
29.10.  10.00 Za kamarády z televize (pásmo)
30.10.  - 31.10.   15.30 Velká oříšková loupež
30.10.  17.45 Pěkně blbě
30.10.  - 31.10.   20.00 Hora mezi námi
31.10.  17.45 Čára
KINO HVĚZDA
Frýdecká 1000/48, Vratimov
tel.: 595 700 759

20.9.  17.00 Mimi šéf
23.9.  10.00 Mikeš hrdina
27.9.  17.00 Fantastická zvířata a kde je najít
16.30 Beseda o filmu s kvízem pro děti
11.10.  19.00 Filmový klub: Líza, liščí víla
18.10.  17.00 Šmoulové: Zapomenutá vesnice
21.10.  10.00 Broučkova rodina
25.10.  19.00 Masaryk
KINO PANORAMA
Palackého 362, Klimkovice
tel.: 556 420 036, 556 421 088

18.9.  18.00 Dvojitý milenec
20.9.  17.00 Příšerky pod hladinou
27.9.  18.00 Bába z ledu
RETROSTAR - KINO POLANKA
Janovská 333, Polanka
tel.: 603 981 429, 724 048 192

17.9.  10.00 Nedělníček
19.9.  18.00 Kráska a zvíře
26.9.  18.00 Mimi šéf
MINIKINO
Centrum kultury a vzdělávání Moravská Ostrava
příspěvková organizace
Kostelní 3, Ostrava, tel.: 599 527 851
www.ckv-ostrava.cz
Pokl. 45 min. před začátkem, rezervace vstupenek on-line


14.9.  17.00 Dunkerk, 19.30 Po bouři
15.9.  17.00 Vážený občan
19.30 Srdečně Vás vítáme, 21.30 Terminátor
16.9.  17.00 Červená, 19.30 Po srtništi bos
21.30 Terminátor 2: Soudný den
16.9.  15.00 HRAJEME PRO DĚTI: Cesta do Pravěku
17.9.  17.00 Křižáček, 19.30 Tulipánová horečka
17.9.  15.00 HRAJEME PRO DĚTI:
Hurvínek a kouzelné muzeum
18.9.  17.00 Druhá strana naděje, 19.30 Červená
19.9.  FILMOVÝ KLUB:
17.00 Neruda, 19.30 Brazil
20.9.  17.00 Červená, 19.30 Tulipánová horečka
20.9.  15.00 KINO SENIOR: Muzzikanti
21.9.  14.30 Po srtništi bos, 17.00 Sama
19.30 O těle a duši
22.9.  17.00 Dobrý časy, 19.30 Hudba ve filmu:
Mahler - přednáška s ukázkami, 21.30 To
23.9.  21.30 Matrix
23.9.  - 28.9.   Festival Kamera OKO
23.9.  17.00 a 19.30 Soutěžní celovečerní film
23.9.  15.00 HRAJEME PRO DĚTI: Letíme
24.9.  17.00 Rodinné štěstí
19.30 Star Trek: Do Neznáma
24.9.  15.00 HRAJEME PRO DĚTI: Auta 3
25.9.  17.00 Lisabonský příběh, 19.30 Paříž, Texas
26.9.  17.00 Pátá loď, 19.30 Zahradnictví: Dezertér
27.9.  15.00 Koudelka fotografuje svatou zemi
17.00 Paneláci - Filmovo-architektonická přednáška
19.30 Blade Runner
28.9.  17.00 Únos
28.9.  19.30 Black Sabbath: The End of The End
29.9.  17.00 O těle a duši
19.30 Zahradnictví: Dezertér
30.9.  17.00 Sama, 19.30 Zahradnictví: Dezertér
30.9.  15.00 HRAJEME PRO DĚTI: Lego Ninjago film
1.10.  17.00 Wind River
19.30 Barry Seal: Nebeský gauner
1.10.  15.00 HRAJEME PRO DĚTI: Auta 3
2.10.  17.00 Po strništi bos, 19.30 Dunkerk
3.10.  FILMOVÝ KLUB:
17.00 O těle a duši
19.30 Druhá strana naděje
4.10.  17.00 Vážený občan
19.30 Kingsman: Zlatý kruh
4.10.  15.00 KINO SENIOR: Křižáček
5.10.  17.00 Dobrý časy
19.30 Aninet Fest - přehlídka svět. animované tvorby pro dospělé
6.10.  17.00 Zahradnictví: Dezertér
19.30 Wind River, 21.30 Blade Runner 2049
7.10.  17.00 Svatba, 19.30 Hora mezi námi
21.30 Barry Seal: Nebeský gauner
7.10.  14.30 HRAJEME PRO DĚTI: Kráska a zvíře
8.10.  17.00 Zahradnictví: Dezertér, 19.30 Wind River
8.10.  15.00 HRAJEME PRO DĚTI: Zpívej
9.10.  17.00 Červená, 19.30 Neruda
10.10.  FILMOVÝ KLUB:
17.00 Tovaryšstvo Ježíšovo
19.30 Chlapi nepláčou
11.10.  17.00 Hora mezi námi
19.30 Blade Runner 2049
11.10.  15.00 KINO SENIOR: Milovník po přechodu
12.10.  17.00 Nemilovaní, 19.30 Čtverec
13.10.  17.00 Nikdys nebyl, 19.00 Ta, která odešla
14.10.  17.00 Zabití posvátného jelena
19.30 O těle a duši, 21.30 Kingsman: Zlatý kruh
14.10.  15.00 HRAJEME PRO DĚTI: My Little Pony Film
15.10.  17.00 Western, 19.30 120 BPM
15.10.  15.00 HRAJEME PRO DĚTI: Hurvínek a kouzelné muzeum
16.10.  17.00 Janička, 19.30 Krotká
17.10.  FILMOVÝ KLUB:
17.00Čtverec, 19.30 Tovaryšstvo Ježíšovo
18.10.  17.00 Svatba, 19.30 Sněhulák
18.10.  14.30 KINO SENIOR: Španělská královna
19.10.  17.00 Wind River
19.30 Barry Seal: Nebeský gauner
20.10.  17.00 Víno nás spojuje
19.30 Alibi.com, 21.30 Srdečně Vás vítáme
21.10.  17.00 Blade Runner 2049
19.30 Alibi.com, 21.30 matka!
21.10.  15.00 HRAJEME PRO DĚTI: Balerina
22.10.  17.00 Sněhulák, 19.30 Dobrý časy
22.10.  15.00 HRAJEME PRO DĚTI: Emoji ve filmu
23.10.  17.00 Po bouři, 19.30 Kingsman: Zlatý kruh
24.10.  FILMOVÝ KLUB:
17.00 Navždy, 19.30 Čtverec
25.10.  17.00 Sněhulák, 19.30 Svatba
25.10.  15.00 KINO SENIOR: Sama
26.10.  17.00 Víno nás spojuje, 19.30 Hora mezi námi
27.10.  17.00 Alibi.com
19.30 Čára, 21.30 Jigsaw
28.10.  17.00 Po strništi bos, 19.30 Zahradnictví:
Dezertér, 21.30 Blade Runner 2049
28.10.  15.00 HRAJEME PRO DĚTI: Hurvínek a kouzelné muzeum
29.10.  17.00 Čára, 19.30 Hora mezi námi
29.10.  15.00 HRAJEME PRO DĚTI: Esa z pralesa
30.10.  17.00 Blade Runner 2049, 19.30 Čára
31.10.  FILMOVÝ KLUB:
17.00 Chlapi nepláčou, 19.30 Navždy
CINEMA CITY
Nákupní a zábavní centrum Forum Nová Karolina
Jantarová 3344/4, Ostrava

21.9.  - 27.9.   15:00 Velká oříšková loupež 2
21.9.  - 27.9.   15:10,17:50,20:40,21:30 To
21.9.  - 27.9.   16:40 Po strništi bos
21.9.  - 27.9.   16:50 Nejsledovanější
21.9.  - 27.9.   21:40 Loganovi parťáci
21.9.  - 27.9.   21:10 Zabiják & bodyguard
21.9.  - 22.9.   14:00 Velká oříšková loupež 2
21.9.  - 27.9.   14:50 Hurvínek a kouzelné muzeum
21.9.  - 26.9.   19:20 Barry Seal: Nebeský gauner
21.9.  - 27.9.   18:50 Dunkerk
21.9.  - 27.9.   19:10,21:00 Americký zabiják
21.9.  - 27.9.   21:50 Kingsman: Zlatý kruh
21.9.  - 27.9.   14:30,16:10,17:20,19:00,20:10 Kingsman: Zlatý kruh
21.9.  - 27.9.   14:20,16:30,18:40 LEGO® Ninjago® film
21.9.  - 27.9.   15:00,17:00 LEGO® Ninjago® film 3D
23.9.  - 24.9.   12:40 Nejsledovanější
23.9.  - 24.9.   14:40,17:10,19:10,21:20 Který je ten pravý?
23.9.  - 24.9.   13:10 Já, padouch 3
23.9.  - 24.9.   11:00 Hurvínek a kouzelné muzeum
23.9.  - 24.9.   11:00,13:00 Velká oříšková loupež 2
23.9.  - 24.9.   12:30 Emoji ve filmu
23.9.  - 24.9.   11:40,13:20 Kingsman: Zlatý kruh
23.9.  - 24.9.   11:10,12:10 LEGO® Ninjago® film
23.9.  - 24.9.   11:00,12:50 LEGO® Ninjago® film 3D
25.9.  - 27.9.   14:00 Velká oříšková loupež 2
27.9.  19:20 Zahradnictví: Dezertér - předpremiéra pro členy klubu
KINO CINEPORT
Důl Hlubina, Moravská Ostrava 3369
cineport@provoz.net, tel.: 776 259 777
Pokl. 30 min. před začátkem, rezervace vstup. přes email

1.10.  Po strništi bos
4.10.  Wind River
5.10.  - 7.10.   Blade Runner
8.10.  Svět podle Daliborka + Cooltoura
11.10.  Hora mezi námi
12.10.  Sněhulák
13.10.  To
14.10.  Sněhulák
15.10.  15.30 LEGO Ninjago, 19.00 Wind river
18.10.  Blade Runner
19.10.  Wind River
20.10.  Matka!
21.10.  - 22.10.   Země na talíři
24.10.  Poslední rodina
25.10.  Matka!
26.10.  Jigsaw
27.10.  Bratříček Karel
28.10.  Volyň
29.10.  15.30 Esa z pralesa, 19.00 Western
BIOGRAF STUDIO KAREL
Stará aréna Ostrava, fb: Studio Karel
28. října 49/23, Moravská Ostrava
tel.: 777 420 152

4.10.  19.30 Studio Karel
9.10.  19.30 Studio Karel
17.10.  19.30 Studio Karel
   Vyhledávání:
Našeptávač:
  Facebook Program
REKLAMA