Další tituly NAKLADATELSTVÍ MISE, s.r.o.:    Střechy, fasády, izolace  /   Interiér  /   Fasády  /   Camping, cars & caravans
    Přidat Program do oblíbených   
  
  Kalendář
Tip: kliknutím na rubriku a den v kalendáři se zobrazí akce pouze pro zvolené datum.
Dnes má svátek Jana
Zítra Viola

Program Ostrava

Program Frýdek Program Opava Program Brněnsko
Kina  
MULTIPLEX CINESTAR OSTRAVA
Obchodní centrum Futurum
Novinářská 6A, Moravská Ostrava
informace o programech: 595 699 998-9

8 pláten • 14 filmů denně
(3D) - 3D projekce, (2D) - Digital, (T) - titulky

18.5.  - 24.5.   Mini šéf
18.5.  - 24.5.   Cuky Luky Film
18.5.  - 24.5.   Vetřelec: Covenant
18.5.  - 24.5.   Strážci Galaxie vol. 2
18.5.  - 24.5.   Král Artuš: Legenda o meči
18.5.  - 24.5.   Rychle a zběsile 8
18.5.  - 24.5.   Špunti na vodě
18.5.  - 24.5.   Příšerky pod hladinou
18.5.  - 24.5.   Zahradnictví: Rodinný přítel
20.5.  - 21.5.   Šmoulové: Zapomenutá vesnice
KINO ART
DK města Ostravy, 28. října 124, Mor. Ostrava
tel.: 597 489 111 - spojovatelka
 
1.5.  14.30 KINO SENIOR: Zkouška dospělosti
1.5.  - 2.5.   17.00 a 19.30 Zkouška dospělosti
3.5.  17.00 Zkouška dospělosti
3.5.  19.30 KINO SPECIÁL: Glory
4.5.  15.00 KINO SENIOR: Ústava
4.5.  17.00 a 19.30 KLUB NÁROČNÉHO DIVÁKA: Ústava
5.5.  - 7.5.   17.00 a 19.30 Loupež ve velkém stylu
8.5.  14.30 KINO SENIOR: Uteč
8.5.  - 9.5.   17.00 a 19.30 Uteč
10.5.  17.00 Uteč
10.5.  19.30 KINO SPECIÁL: Pátá loď
11.5.  15.00 KINO SENIOR: Kinders
11.5.  17.00 a 19.30 KLUB NÁROČNÉHO DIVÁKA: Kinders
12.5.  - 14.5.   17.00 a 19.30 Na mléčné dráze
15.5.  15.00 KINO SENIOR: Anděl Páně II
15.5.  - 16.5.   17.00 a 19.30 Naprostí cizinci
16.5.  14.30 KINO SENIOR: Lída Baarová
17.5.  17.00 Naprostí cizinci
17.5.  15.00 KINO SENIOR: Zkáza krásou
17.5.  19.30 KINO SPECIÁL:
Zahradnictví: Rodinný přítel
18.5.  17.00 KLUB NÁROČNÉHO DIVÁKA: Špína
18.5.  19.00 V pohorách po horách (1. díl)
komponovaný pořad Jiřího Kráčalíka
18.5.  15.00 KINO SENIOR: Bezva ženská na krku
19.5.  - 21.5.   17.00 a 19.30 Ztracené město Z
19.5.  14.30 KINO SENIOR: Učitelka
20.5.  14.30 KINO SENIOR: Pohádky pro Emu
21.5.  15.00 KINO SENIOR: Bába z ledu
22.5.  - 23.5.   17.00 a 19.30 Paterson
22.5.  14.30 KINO SENIOR: Paterson
24.5.  17.00 Paterson
24.5.  19.30 KINO SPECIÁL: Klient
25.5.  17.00 a 19.30 KLUB NÁROČNÉHO DIVÁKA: Klient
25.5.  14.30 KINO SENIOR: Klient
26.5.  Dokumentární cyklus z galerií a muzeí
17.00 Já, Claude Monet
19.00 Renoir - uctívaný a zatracovaný
27.5.  - 28.5.   17.00 a 19.30 John Wick 2
29.5.  - 30.5.   17.00 a 19.30 Psí poslání
29.5.  15.00 KINO SENIOR: Psí poslání
31.5.  17.00 Psí poslání
31.5.  19.30 KINO SPECIÁL: Poslední rodina
KINO LUNA
Kulturní zařízení Ostrava-Jih, příspěvková organizace
Výškovická 113, Ostrava.-Zábřeh,

tel.: 596 751 712, kino.luna@kzoj.cz
Pokladna otevřena denně od 14.00 - 20.00
Info o programu a on-line rezervace na www.kzoj.cz


1.5.  - 3.5.   20.00 Zahradnictví: Rodinný přítel
1.5.  - 2.5.   17.45 Všechno nebo nic
1.5.  - 8.5.   15.15 Mimi šéf
3.5.  17.45 Zkouška dospělosti
4.5.  20.00 Depeche Mode: Live in Berlin - hudební
4.5.  - 7.5.   17.30 Zahradnictví: Rodinný přítel
5.5.  - 7.5.   20.00 Uteč
7.5.  10.00 Vláček Kolejáček a jiné pohádky
8.5.  20.00 Masaryk
8.5.  17.30 Než jsem tě poznala
9.5.  20.00 Kiss Rocks Vegas - hudební
9.5.  - 14.5.   15.30 Šmoulové: Zapomenutá vesnice
9.5.  17.30 Zahradnictví: Rodinný přítel
10.5.  20.00 Loupež ve velkém stylu
10.5.  17.45 Ministerstvo lásky
11.5.  - 14.5.   17.45 Lady Macbeth
11.5.  - 14.5.   20.00 Král Artuš: Legenda o meči
15.5.  - 17.5.   15.30 Anděl Páně 2
15.5.  17.45 I dva jsou rodina
15.5.  20.00 Rychle a zběsile 8
16.5.  17.45 Lady Macbeth
16.5.  20.00 Lemmy - hudební
17.5.  20.00 Rychle a zběsile 8
17.5.  17.30 Klient
18.5.  - 20.5.   15.30 Příšerky pod hladinou
18.5.  - 20.5.   17.30 Strážci Galaxie vol. 2
18.5.  - 20.5.   20.00 Vetřelec: Covenant
21.5.  10.00 O zlé královně
21.5.  16.00 Metropolitní opera New York
Richard Strauss: Der Rosenkavalier
22.5.  - 28.5.   15.30 Příšerky pod hladinou
22.5.  20.00 Vetřelec: Covenant
22.5.  17.45 Rande naslepo
23.5.  17.45 Špunti na vodě
23.5.  20.00 Bůh ti žehnej Ozzy Osbourne - hudební
24.5.  - 29.5.   20.00 Vetřelec: Covenant
24.5.  17.45 Sibiřský deník
25.5.  - 28.5.   17.30 Zahradnictví: Rodinný přítel
29.5.  - 31.5.   15.15 Kráska a zvíře
29.5.  17.45 Muzzikanti
30.5.  17.30 Zahradnictví: Rodinný přítel
30.5.  20.00 Super Duper Alice Cooper - hudební
31.5.  17.45 Na mléčné dráze
31.5.  20.00 The Circle
KINO HVĚZDA
Frýdecká 1000/48, Vratimov
tel.: 595 700 759

3.5.  17.00 Anděl Páně 2
10.5.  19.00 Všechno nebo nic
17.5.  19.00 Filmový klub: Monsieur Chocolat
20.5.  10.00 Do pohádky za zvířátky
24.5.  17.00 Lichožrouti
31.5.  19.00 Miluji tě modře
KINO PANORAMA
Palackého 362, Klimkovice
tel.: 556 420 036, 556 421 088

10.5.  18.00 Muzzikanti
15.5.  18.00 Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa
17.5.  18.00 Miluji tě modře
23.5.  18.00 Lady Macbeth
24.5.  18.00 Zpívej
RETROSTAR - KINO POLANKA
Janovská 333, Polanka
tel.: 603 981 429, 724 048 192

2.5.  18.00 Instalatér z Tuchlovic
9.5.  19.00 Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny
16.5.  16.00 pro seniory a 19.00 Pohádky pro Emu
21.5.  10.00 Nedělníček - pohádky pro nejmenší
23.5.  18.00 Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa
30.5.  19.00 Všechno nebo nic
MINIKINO
Centrum kultury a vzdělávání Moravská Ostrava
příspěvková organizace
Kostelní 3, Ostrava, tel.: 599 527 851
www.ckv-ostrava.cz
Pokl. 45 min. před začátkem, rezervace vstupenek on-line


1.5.  17.00 I dva jsou rodina, 19.30 Úkryt v ZOO
2.5.  Slavnostní program k 10. výročí Minikina na Kostelní ul.
17.00 Kino Naslepo - volba ze tří filmů
19.30 Noční směna - interaktivní dárek Minikina
3.5.  17.00 Proti vlastní krvi, 19.30 Glory
3.5.  15.00 KINO SENIOR: Psí poslání
4.5.  17.00 Úkryt v ZOO, 19.30 I dva jsou rodina
5.5.  17.00 Naprostí cizinci, 19.30 Ghost in the Shell
6.5.  17.00 Loupež ve velkém stylu, 19.30 Ochránci
6.5.  15.00 HRAJEME PRO DĚTI:
Zootropolis: Město zvířat
7.5.  17.00 The Circle, 19.30 Ztracené město Z
7.5.  15.00 HRAJEME PRO DĚTI: Špunti na vodě
8.5.  17.00 Masaryk, 19.30 Zahradnictví: Rodinný přítel
9.5.  FILMOVÝ KLUB:
17.00 Deník strojvůdce, 19.30 Přes kosti mrtvých
10.5.  17.00 Normální autistický film, 19.30 Rocco
10.5.  15.00 KINO SENIOR: Masaryk
11.5.  17.00 The Circle, 19.30 Přes kosti mrtvých
12.5.  17.00 David Bowie je.., 19.30 Na mléčné dráze
13.5.  17.00 Ghost in the Shell
19.30 Král Artuš: Legenda o meči
13.5.  15.00 HRAJEME PRO DĚTI:
Šmoulové: Zapomenutá vesnice
14.5.  17.00 Zahradnictví: Rodinný přítel
19.30 The Circle
14.5.  14.30 HRAJEME PRO DĚTI: Kráska a zvíře
15.5.  17.00 Přes kosti mrtvých, 19.30 Proti vlastní krvi
16.5.  FILMOVÝ KLUB:
17.00 Ústava, 19.30 Proti vlastní krvi
17.5.  17.00 Naprostí cizinci, 19.30 Na mléčné dráze
17.5.  15.00 KINO SENIOR: Babi + debata s tvůrci
18.5.  17.00 Sibiřské deníky, 19.30 Jako z filmu
19.5.  17.00 Volání netvora: Příběh života
19.30 Vetřelec: Covenant
20.5.  17.00 Naprostí cizinci, 19.30 Ochránci
20.5.  15.00 HRAJEME PRO DĚTI: Špunti na vodě
21.5.  17.00 Vetřelec: Covenant
19.30 Na mléčné dráze
21.5.  15.00 HRAJEME PRO DĚTI: Příšerky pod hladinou
22.5.  17.00 Zahradnictví: Rodinný přítel
19.30 Ghost in the Shell
23.5.  FILMOVÝ KLUB:
17.00 Klient, 19.30 Ministerstvo lásky
24.5.  17.00 Babi + debata s tvůrci, 19.30 Sibiřské deníky
24.5.  KINO SENIOR: 15.00 Mžitky
25.5.  14.30 Zahradnictví: Rodinný přítel
17.00 Proti vlastní krvi, 19.30 Ztracené město Z
26.5.  17.00 Král Artuš: Legenda o meči
19.30 Queen: A Night in Bohemia + dokument
27.5.  17.00 Na mléčné dráze, 19.30 Vetřelec: Covenant
27.5.  15.00 HRAJEME PRO DĚTI: Příšerky pod hladinou
28.5.  17.00 The Circle, 19.30 Král Artuš: Legenda o meči
28.5.  15.00 HRAJEME PRO DĚTI: Zpívej
29.5.  17.00 Ochránci, 19.30 Klient
30.5.  FILMOVÝ KLUB:
17.00 Sibiřské deníky, 19.30 Ústava
31.5.  17.00 Ministerstvo lásky, 19.30 Deník strojvůdce
31.5.  15.00 KINO SENIOR: Loupež ve velkém stylu
CINEMA CITY
Nákupní a zábavní centrum Forum Nová Karolina
Jantarová 3344/4, Ostrava

11.5.  - 17.5.   14:20,17:00,19:50 Strážci Galaxie Vol. 2
11.5.  - 16.5.   21:10 Strážci Galaxie Vol. 2
11.5.  - 17.5.   16:00,18:50,21:40 Strážci Galaxie Vol. 2 3D
11.5.  - 12.5.   14:00 Mimi šéf
11.5.  - 17.5.   15:10,17:20 Mimi šéf
11.5.  - 17.5.   15:50 Mimi šéf 3D
11.5.  - 17.5.   15:10,17:50,20:30,21:50 Král Artuš: Legenda o meči
11.5.  - 17.5.   14:00,16:30,19:10 Král Artuš: Legenda o meči 3D
11.5.  - 17.5.   15:30 Šmoulové: Zapomenutá vesnice
11.5.  - 12.5.   14:10 Šmoulové: Zapomenutá vesnice
11.5.  - 17.5.   16:20 Kráska a zvíře
11.5.  - 17.5.   20:50 Loupež ve velkém stylu
11.5.  - 17.5.   19:30 Rychle a zběsile 8
11.5.  - 16.5.   19:20 Špunti na vodě
11.5.  - 17.5.   17:40 Špunti na vodě
11.5.  - 17.5.   19:00 The Circle
11.5.  - 17.5.   21:20 Uteč
11.5.  - 17.5.   18:10 Zahradnictví: Rodinný přítel
13.5.  - 14.5.   11:20,13:30 Šmoulové: Zapomenutá vesnice
13.5.  - 14.5.   11:50 Šmoulové: Zapomenutá vesnice 3D
13.5.  - 14.5.   11:40 Strážci Galaxie Vol. 2
13.5.  - 14.5.   13:10 Strážci Galaxie Vol. 2 3D
13.5.  - 14.5.   11:10,13:00 Mimi šéf
13.5.  - 14.5.   11:00 Mimi šéf 3D
13.5.  - 14.5.   12:30 Král Artuš: Legenda o meči
13.5.  - 14.5.   11:30 Král Artuš: Legenda o meči 3D
13.5.  - 14.5.   11:00 Kráska a zvíře
13.5.  - 14.5.   13:50 Loupež ve velkém stylu
13.5.  - 14.5.   13:40 Rychle a zběsile 8
15.5.  - 17.5.   14:00 Mimi šéf
15.5.  - 17.5.   14:10 Šmoulové: Zapomenutá vesnice
17.5.  22:00 Strážci Galaxie Vol. 2
17.5.  19:20 Vetřelec: Covenant
BIOGRAF STUDIO KAREL
Stará aréna Ostrava, fb: Studio Karel
28. října 49/23, Moravská Ostrava
tel.: 777 420 152

2.5.  16.00 Studio Karel: Jako z filmu
9.5.  19.30 Studio Karel: iShorts
16.5.  17.30 Studio Karel: Zkouška dospělosti
23.5.  19.30 Studio Karel: Trhák
KINO CINEPORT
Důl Hlubina, Moravská Ostrava 3369
cineport@provoz.net, tel.: 776 259 777
Pokl. 30 min. před začátkem, rezervace vstup. přes email

1.5.  17.00 Rocco, 17.00 malý sál: La La Land
3.5.  Uteč
4.5.  Ministerstvo lásky
6.5.  Strážci Galaxie 2, malý sál: Trainspotting 2
7.5.  15.00 Kráska a zvíře
10.5.  Volání netvora: Příběh života
11.5.  Klient
12.5.  SPECIÁL - MAD MAX
13.5.  Král Artuš: Legenda o meči
malý sál: Lady Mecbeth
14.5.  15.00 Mimi šéf
17.5.  Poslední rodina
18.5.  SPECIÁL - Vetřelec: Covenant
20.5.  - 21.5.   ODPAD FILM FEST
24.5.  17.00 Predátor, 19.00 Vetřelec: Covenant
25.5.  Zahradnictví: Rodinný přítel
27.5.  Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
malý sál: Vetřelec: Covenant
28.5.  15.00 Příšerky pod hladinou
31.5.  Piráti z Karibiku
KINO K3 BOHUMÍN
Studentská 781, Bohumín  
k3@k3bohumin.cz, tel.: 596 012 124

   Vyhledávání:
Našeptávač:
  Facebook Program
REKLAMA