Další tituly NAKLADATELSTVÍ MISE, s.r.o.:    Střechy, fasády, izolace  /   Interiér  /   Fasády  /   Camping, cars & caravans
    Přidat Program do oblíbených   
  
  Kalendář
Tip: kliknutím na rubriku a den v kalendáři se zobrazí akce pouze pro zvolené datum.
Dnes má svátek Matouš
Zítra Darina

Program Ostrava

Program Frýdek Program Opava Program Brněnsko
Kluby  
ROCK AND ROLL GARAGE
Restaurant & Music club
Martinovská 3262/50 O.-Martinov

(bývalý sál masokombinátu)
Možnost rezervace na tel.: 596 964 683
Otevřeno: Ne - Čt 11.00 - 23.00 • Pá - So 11.00 - 02.00

22.9.  20.00 AC/CZ - koncert
22.9.  Retro paráda - hudba 60. - 90. let
29.9.  20.00 Pink Floyd Forever - koncert
5.10.  Ondřej Havelka a Melody Makers
11.10.  Motorgang - koncert revival Motörhead
12.10.  Desmod (Sk) - koncert
13.10.  XIII. století- koncert gothické legendy
19.10.  X-Core- koncert
27.10.  Bijouterrier (Sk) - koncert
28.10.  Invader a Headfire - koncert heavy metal
BARRÁK music club
Havlíčkovo nábř. 28, 2. patro, Ostrava
produkce a vedení klubu Marcel Palovčík
tel.: 732 263 084, marcel.ostrava@gmail.com

Otevřeno: dle programu

22.9.  Necronomicon (Ger), Waverly Lies
North (Fr), Catarina Nix (Cl)
24.9.  Immolation (US), Melechesch (Nl), Azarath (Pl)
28.9.  Cocain party + DC Radio
4.10.  Female Metal Voices Tour: The Birthday
Massacre (Can), Sirenia (Nor), The Agonist (Can),
Xerosun (Ire), Antalgia (Spa)
6.10.  Rockomotiva
7.10.  Hello Officer! Cock, Resumé
9.10.  Voivod (Can), Earth Ship (Ger), Virtual Void
10.10.  Bad Omens (USA), Sunset Trail,
Abbys Watching Me, Breaking The Cycle
12.10.  6weapons (Chile), Hwco, Backfliping Dog, Resistcore
13.10.  Mirai, Poetika
14.10.  Porta Inferi, Notion Deep, Ennoia, Exit Empire
19.10.  Vendetta (Ger), Dark Ministry (Can), Tendr
20.10.  Salamandra, Moravius, Wishmasters
21.10.  18 Let Degradace: Degradace, N.V.Ú.,
Znouzectnost, Reveren Backflash (At), The Trousers (Hu)
25.10.  Hardcore In The Town vol. 2: Carbine (UK),
Paura (Bra), Silent Company, Artifiction (Sui)
27.10.  Logic
28.10.  Folk Metal Pilgrims vol. 3: Silent Stream
Of Godless Elegy, Achsar (Pl), Merkfolk (Pl),
Runika, Emerald Shine
KLUB PARNÍK
Centrum kultury a vzdělávání Moravská Ostrava
příspěvková organizace

Sokolská tř. 26, Mor. Ostrava
tel.: 596 138 937, www.ckv-ostrava.cz
Předprodej Po - Pá 8.00 - 17.00
Rezervace vstupenek on-line.

19.9.  19.00 Laďa Kerndl
20.9.  20.00 Progres 2
25.9.  19.00 Jet Set Big Band
2.10.  19.00 Ostravský dixieland
3.10.  19.00 Ben Holder & Petr Beneš
5.10.  19.00 Jazz & Swing Jerryho Erbena
10.10.  19.00 Monkey Junk Band
11.10.  19.00 Michael Mayo Group (USA)
12.10.  20.00 Boris Band Combination
16.10.  19.00 Aga Derlak Trio
18.10.  20.00 Tomáš Kočko & Orchestr
19.10.  17.00 ProtimluvFest
20.10.  20.00 Ivan Hlas Trio
22.10.  19.00 Earl Thomas & The Royal Guard
23.10.  20.00 Libor Šmoldas Trio
25.10.  19.00 Gene Jackson Quartet
27.10.  20.00 Cross Orchestra
30.10.  19.00 Jet Set Big Band
KLUB ATLANTIK
Centrum kultury a vzdělávání Moravská Ostrava
příspěvková organizace

Čs. legií 7, Moravská Ostrava, tel.: 599 527 110
atlantik@ckv-ostrava.cz, www.ckv-ostrava.cz

19.9.  8.00 Slezská Vladislav, Rydultowy a Ratiboř
Celodenní potulka zákoutími Horního Slezska
20.9.  19.00 Prémiový kvíz ze staré půdy!!!
21.9.  18.00 Nový Zéland - Krajina magických příběhů
26.9.  19.00 Klubový kvíz vol 5768
4.10.  18.00 Zdividla - divadlo
5.10.  - 31.10.   Danuše Pietoňová: S lidmi - malby
Vernisáž výstavy 5. 10. v 18.00
7.10.  15.00 Od mostu k mostu - komentovaná
prohlídka Ostravy s výtvarnicí Lenkou Kocierzovou
10.10.  18.00 Madrid - srdce Španělska - cestopis
12.10.  18.00 Robert Bazika: Moldavsko
& Moldávie aneb toulky Besarábií - cestopis
13.10.  18.00 Martin Lipina: Strastiplná cesta
kanadskými pobřežními horami - cestopis
17.10.  8.00 Potulky po Prajské + Aquapark Kravaře - zájezd
18.10.  18.00 Ivo Petr: Aljaška - cestopis
19.10.  19.00 Klubový kvíz
20.10.  19.00 Na mikrofon: Svižná jízda
na vlně inteligentního humoru - stand up
23.10.  18.00 Večer České televize
Postřehy odjinud očima televizního štábu
24.10.  18.00 Stolik polski - divadlo
K. H. Borovský: Král Lávra
26.10.  19.00 Stará láska nehrdzavie aneb
Československo v nás - klubová talkshow
30.10.  20.00 Mariusz Szczygiel: Gottland - listování
MUSIC CLUB CHLÍV
Maďarská 6088, Ostrava-Poruba
chliv@centrum.cz
dramaturgie+produkce tel.: 737 775 850, 604 372 931
Provozní doba: Út - Čt 17.00 - 01.00
Pá - So 18.00 - 03.00, Ne - Po zavřeno

30.9.  POWER FOR CHILDREN - Raptor, Devil
Inside, Drum-It, Diven Ger, Drobek, Mc Corey
6.10.  P.U.M. + IR Tour 2017
P.U.M (metal-punk Praha)
Indiánská rezervace (punk Plzen)
Otrávená generace (punk Karviná)
Zostra (punk-rock Ostrava)
13.10.  4 ELEMENTS TOUR 2017
NAHUM - death thrash, KOLOSS - thrash death
MORTIFILIA - death metal
CRANIAL CARNAGE - death metal
+ support: SOUL MASSACRE - death metal
14.10.  French Core DJ`s
20.10.  Liquid party DJ`s
21.10.  Koncert: Nahradni program (pop-rock Bilovec)
Zostra (punk-rock Ostrava)
Harry Boyle (pandacore Ostrava)
23.10.  Koncert: Over the under (Polsko)
Led Sabbath (Ostrava)
27.10.  Koncert: Čtverec (punk`n`roll)
Teralodon (metal)
HUDEBNÍ BAZAR
Nádražní 138 a, (v areálu galerie Mlejn)
tel.: 605 087 844
Otevřeno: Po 17.00 - 01.00
Út - Pá 14.00 - 01.00 • So 17.00 - 01.00

Po taroky, magic, šachy, poker, scrabble
St
vysílání Svobodného rádia Hudební bazar 

22.9.  KLEC - horrorcore & noise...
23.9.  Moped 56 - punk rock from Beroun city
29.9.  Robson & Empty Pipen
synergická oslava nové kulturní sezóny.
30.9.  Pavel J. Hejátko - básník a písničkář
6.10.  Bluesberg - autorské blues z Olomouce
7.10.  Roleta, Duo Angus & Vlodek - alt-rock
11.10.  OZMA - skvělý electro jazz z Francie
13.10.  Sting & The Police - pocta nové vlně
14.10.  Sdružení rodičů a přátel RoPy & Kolo
kolo mlýnský - post punk a alternativa (Praha, Opava)
17.10.  Gazdina roba - rock (Brno)
20.10.  P.J. Harvey tribute band
21.10.  SVL - rock (Olomouc)
27.10.  Fuzzy 2102, Gustavo Rojo - indie rockový dvojkoncert
28.10.  ZVA 12-28
CLUB FABRIC
Plynární 7, Mor. Ostrava
tel.: 608 754 869
www.facebook.com/fabric.ostrava

21.9.  Na Stojáka: Stand Up Comedy Show
Arnošt Frauenberg, Petr „Nasty“ Cerha, Tomáš Měcháček
22.9.  SSD w/The Prototypes (UK)
Djs: The Prototypes (UK)
23.9.  Up All Night: Invasion Farewell Party
Djs: Invasion, Trick or Treat a mnoho dalších
27.9.  Students Go Hard - Djs: Namaas,
Hlavkus, Paolo Compare a mnoho dalších
29.9.  Metan Hip Hop
Djs: Vec (SK), Zverina (SK), Škrupo, Supa
30.9.  Pirate Night (Free Entry)
Speciální host Ivan Bartoš (diskuze od 19.00).
Djs: Fatalerr, Hypnotix Element crew
6.10.  Paulie Garand & LIVE Band Tour
ostravská premiéra koncertu Paulieho Garanda
7.10.  Fiction w/Dizbelief & Vital Link (UK)
Djs: Dizbelief (UK), Vital Link (UK), Shmidoo,
Shenkster, Bones a mnoho dalších
12.10.  Katarzia & LIVE Band - koncert
13.10.  Allergen: Dj Nuff & friends
Djs: Dj Nuff, 4 Row, Bravas, Mayda
14.10.  Helax One ZOO Birthday
Djs: Nfix & Candice, Math Sunshine (PL),
Namaas, Jake Haley, Hlavkus, Zahi
20.10.  Dynamite Night w/ June Miller (NL)
Djs: June Miller (NL), Qo, Madface, Blackbird,
Fantek & Pex a další
21.10.  Fabric Invites
Djs: Orbith, Denysa, Ron JB a další
28.10.  Metan Hip Hop26.
Strapo (SK), DJ Wich, DJ Kika
KOVÁRNA U HODIN
OTEVŘENO NON STOP
Gen. Hrušky 1232, Ostrava-Fifejdy
Areál u hodin
tel.: 734 412 549

KAŽDÝ DEN NĚCO NAVÍC
Po
Pivní pondělí - Radegast 12 za 25,- Kč
Út
Obě zdarma - obsluha nahoře bez od 18.00
St
Všechny Amundsen vodky za polovic
Čt
Kovářský jumbo tatarák za 249,- Kč
Karaoke show - všichni jsme Superstar
So
Nesmrtelné hity - bublinková a balónková párty
Ne
Jumbo burger pro 4 osoby za 199,- Kč
s poukázkou 100,- Kč na bowling

Po celý říjen
tequilla sierra silver, gold café a spice
za 35,- Kč, tequilla siera spice + pepsi za 39,- Kč
2. 10. 17.30 Losování výherce 12 kg kýty 
2. 10. Degustace nové Radegast 10 s mistrem výčepním
6. - 7. 10. Za panáčky tequilly dárky
13. - 14. 10. Seznamka party - rozsviť své touhy
20. - 21. 10. Tequilla na pádle - 6x tequilla za 140,- Kč
27. - 28. 10. Tequilla live party s promo týmem
CLASSIC PARK
OTEVŘENO NON STOP  
Výškovická 2526, Ostrava-Zábřeh
Areál Kotva vedle kostela
tel.: 734 412 559

KAŽDÝ DEN NĚCO NAVÍC   
Po
1+1 hot dog zdarma
Út Karaoke show - všichni jsme Superstar
St Chytrý kvíz
Čt Pivní čtvrtek - Radegast 12 za 25,-
Classic Dance party • So Classic Oldies party
Ne Jumbo pizza XXXL za cenu L
Po celý měsíc září akce: za 3 čepovaná piva můžete
vyhrát 12 kg pečenou kýtu pro sebe a své přátelé
22. - 23. 9. Retro party - retro hudba, ceny, zábava
29. - 30. 9. Tuplovaný Radegast víkend
2. 10. 20.30 Losování výherce 12 kg kýty

Po celý říjen tequilla sierra silver, gold café a spice
za 35,- Kč, tequilla siera spice + pepsi za 39,- Kč           
6. - 7. 10. Za panáčky tequilly dárky
13. - 14. 10. Seznamka party - rozsviť své touhy
20. - 21. 10. Tequilla na pádle - 6x tequilla za 140,- Kč
27. - 28. 10. Tequilla live party - vyhrávej panáčky s promo
týmem - soutěže o pojídání nachos, kohoutí zápasy, body shot
ZÁBAVNÍ CENTRUM VENUŠE
Dr. Martínka 1295, Ostrava-Hrabůvka
tel.: 774 774 558

Restaurace: Po - So 11.00 - 24.00, Ne 11.00 - 23.00
Bowling: Po - Ne 11.00 - 22.00
Club: Pá - So 20.00 - 05.00, mimo - dle akcí
Pravidelné páteční a sobotní párty
s našimi DJ od 20.00 - 05.00

21.9.  18.00 - 22.00 Francouzský gastronomický
večer s CHEF NOMADE François Bouillet
a chanson française
22.9.  Retro práskání
27.9.  Replay mix DJ Aleš Brůna
20.10.  GALACTIC
27.10.  Retro
MASTERS OF ROCK CAFÉ
Zlín - Čepkov
tel.: 577 001 122

23.9.  Serious Black, My Own Ghost, Stormhammer
28.10.  Eluveitie (Ch), Amaranthe (Swe)
+ Charm the Fury (Nl)
1.11.  Dragon Force (GB), Twilight Force
3.11.  Dirkschneider (Ger), Raven (GB)
COOLTOUR
Černá louka 3188, pavilon C1, Ostrava
cooltour@cooltourova.cz


10.10.  19.00 Milostný trojúhelník - divadelní představení
13.10.  21.00 Electro Swing Fever - párty
14.10.  20.00 Clarinet Factory a Grunik - koncert
17.10.  18.30 Cooltourní swingová tančírna - taneční večer
18.10.  18.00 Ostrava positive vol. 9 - večer prezentací
19.10.  19.00 Kaffeeklatsch - novo cirkusové představení
21.10.  15.00 Move Academy - vzdělávací program
24.10.  20.00 Salsa tančírna - taneční večer
24.10.  19.00 Running [túmór] aneb Poslední večeře v Hotelu
Palace - premiéra divadelního představení v Hotelu Palace
25.10.  - 26.10.   19.00 Running [túmór] aneb Poslední
večeře v Hotelu Palace - divadelní předst. v Hotelu Palace
25.10.  20.00 Voxel s cimbálovkou - koncert
27.10.  18.00 Running [túmór] aneb Poslední
večeře v Hotelu Palace - divadelní předst. v Hotelu Palace
19.30 Grossmannova vila - divadelně taneční
site-specific představení v Grossmannově vile
Na obě akce spojená vstupenka + následná after party
28.10.  19.00 Grossmannova vila - divadelně
taneční site-specific představení v Grossmannově vile
29.10.  16.00 Grossmannova vila - divadelně
taneční site-specific představení v Grossmannově vile
U PECIVÁLŮ
Stodolní 4, Mor. Ostrava
www.facebook.com/UPecivalu

BLACKSTAR MUSIC CLUB
Areál Koruna,
Mongolská 1529, Ostrava-Poruba

Každý Pá a So Víkendové disco 
SLEZSKÝ GRUNT
Háj ve Slezsku-Smolkov
Facebook/divadlogrunt

kulturní prostor, hospoda, penzion,
hudební i divadelní vystoupení,
festivaly hudební, cestovatelské, gastro

4.10.  Den Bernarda - oslava svátku piva
vystoupí ženský hardrockový soubor Kapriola,
host večera Pepa Ripka - Duo Grande
21.10.  Masomlejn + hosté - havířovský soubor
KLUB HLUBINA
Workshopy, koncerty a školení
Vítkovická 1708/17, 702 00 Ostrava
tel.: +420 723 955 920
Facebook: Klub Hlubina

Klub Hlubina - místo setkání, tvorby a seberozvoje.

   Vyhledávání:
Našeptávač:
  Facebook Program
REKLAMA