Další tituly NAKLADATELSTVÍ MISE, s.r.o.:    Střechy, fasády, izolace  /   Interiér  /   Fasády  /   Camping, cars & caravans
    Přidat Program do oblíbených   
  
  Kalendář
Tip: kliknutím na rubriku a den v kalendáři se zobrazí akce pouze pro zvolené datum.
Dnes má svátek Alžběta
Zítra Nikola

Program Ostrava

Program Frýdek Program Opava Program Brněnsko
Koncerty  
JANÁČKOVA KONZERVATOŘ V OSTRAVĚ
Českobratrská 40, Mor. Ostrava
tel.: 596 112 007

8.11.  20.00 Hudební současnost: Lichtzwang
10.11.  18.00 Akordeonový koncert studentů z Košic
13.11.  18.30 Hudební současnost - koncert
14.11.  18.30 Koncert strunného oddělení
21.11.  18.30 Leoš Janáček: Liška Bystrouška - průřez operou
22.11.  18.30 Leoš Janáček: Liška Bystrouška - průřez operou
29.11.  18.30 Hudební rodný list města Ostravy - koncert k 750. výročí
JANÁČKOVA FILHARMONIE OSTRAVA
DK města Ostravy, 28. října 124, Mor. Ostrava
tel.: 597 489 466 (předpl. JFO), 597 489 259 (pokl.)
e-mail: office@jfo.cz

2.11.  19.00 Nedokončená a dnešek
Schubert, Chen, Lindberg, Beethoven
účinkují: Vilém Veverka - hoboj
H. M. Förster - šéfdirigent JFO
5.11.  16.00 Mlčeti stříbro, poslouchati zlato
Koncert pro rodiče s dětmi
Pavla Gajdošíková, Michal Sedláček - moderátoři
Stanislav Vavřínek - dirigent
13.11.  19.00 Baroko a co dál?
Vivaldi, Bach, Händel, Tartini,
Čajkovskij, Smetana, Pärt, Poulenc,
účinkují: Jiří Sedláček - moderátor
Roman Patočka - housle
Vojtěch Trubač - varhany
Janáčkův filharmonický sbor mladých
Jiří Slovík - sbormistr
Stanislav Vavřínek - dirigent
27.11.  19.00 Ensemble Opera Diversa
Štědroň, Novák, Šostakovič
účinkují: Irena Babáčková - kytara
Lucie Kašpárková - soprán
Jan Šťáva - bas
OK Percussion Duo, Ensemble Opera Diversa
Gabriela Tardonová - dirigentka
AGENTURA PRESTO
Český rozhlas Ostrava, Dr. Šmerala 4, Ostrava 1

XVII. Cyklus komorních koncertů 2017- 2018 
7.11.  18.00 Krajinou domova - koncert spojený
s křestem CD ve společ. sále Knihovny města Ostravy
A. Strejček, E. Novotná, H. Františáková
Program: Dvořák, Suk, Martinů, Hanuš aj.
15.11.  19.00 Benda Quartet
Petr Benda - housle, Alexandr Starý - klavír
Program: F. Kreisler, R. Schumann
6.12.  19.00 Benefiční koncert
Ivo Kahánek - klavír, Ivo Hrachovec - zpěv,
Jiří Hanousek - violoncello, Kateřina Pašková - klarinet
Program: J. S. Bach, L. van Beethoven, J. Brahms,
F. Chopin, A. Dvořák
KD ALTÁN
Třebovický park, Ostrava-Třebovice

26.11.  16.00 Koncert nejkrásnějších operních
a operetních melodií - B. Smetana, C. M. von Weber,
J. Massenet, G. Bizet, F. Lehár aj.
účinkují: Soňa Jungová - zpěv
Roman Herodes - housle
Ludmila Ramíková - klavírní spolupráce
MUSICA PURA
Mezinárodní hudební festival

14.11.  18.00 Městská knihovna Ostrava, 24. října 2:
Černé oči Ostravy - beseda
22.11.  18.00 DKMO: Vojenský umělecký soubor
Ondráš & Ostrava cimbalom orchestra
23.11.  19.00 Studio 1 Českého rozhlasu Ostrava: Balkansambel
24.11.  19.00 DKMO: Alfred Strejček & Ensemble Flair
25.11.  19.00 DKMO: Marius Preda Quartet & Sons
   Vyhledávání:
Našeptávač:
  Facebook Program
REKLAMA