Další tituly NAKLADATELSTVÍ MISE, s.r.o.:    Střechy, fasády, izolace  /   Interiér  /   Fasády  /   Camping, cars & caravans
    Přidat Program do oblíbených   
  
  Kalendář
Tip: kliknutím na rubriku a den v kalendáři se zobrazí akce pouze pro zvolené datum.
Dnes má svátek Ta?ána
Zítra Arnošt

Program Ostrava

Program Frýdek Program Opava Program Brněnsko
Kubánská noc ve Fabriku
picture.jpg

OSTRAVA - Noc horká jako vášnivý polibek mladé Kubánky a svižná jako život v Havaně po západu slunce. Rumba, salsa, cumbia, cha cha cha, latinojazz anebo mambo zajiskří na našem parketě, aby ve vás zažehli taneční temperament. Autentické rytmy rozdmýchá na pódiu kapela La Descarga Salsa Orchestra a sety fajnové jako pravý kubánský rum nám bude nalévat DJ Ille a DJ Peťák.
 
La Descarga Salsa Orchestra
je odpovědí na rostoucí zájem o horkou hudbu Latinské Ameriky. Jméno této mezinárodní skupiny specializující se převážně na salsu znamená v překladu „náhlý výboj energie“ a právě takovéto energické impulzy přinese i na naše pódium. Těšit se můžeme na koncert, který nabídne nejen autentický zážitek a pravou latino párty, ale i zajímavou sondu do historie salsy. Výběr této kapely sahá od nejstarších klasik až k hitům současné hudební scény.
 
DJ Ille
Je známý brněnský DJ a lektor. Jeho oblíbeným žánrem je kubánská salsa, timba a bachata. Jako tanečník se vždy snaží o dokonalý soulad mezi hudbou a tancem, proto na akcích hraje tak, aby tancoval každý, bez rozdílu výkonosti a nadání. Přece nikdo nebude sedět v koutě.

DJ Peťák
Je DJ, který se snaží, aby si tanečníci na parketě užívali každou minutu a ti, co právě netančí, aby nasávali atmosféru a odnesli si alespoň hudební zážitek. Petr je autorem mnoha remixů (zouk, kizomba, bachata), pravidelně hraje na různých latino akcích nejen doma, ale i v zahraničí.
 
7. 4. (pátek)
Start: 21:00 hod.
Vstup: 180 Kč

06.3.2017 13:02 Autor: Rekace
   Vyhledávání:
Našeptávač:
  Facebook Program
REKLAMA