Další tituly NAKLADATELSTVÍ MISE, s.r.o.:    Střechy, fasády, izolace  /   Interiér  /   Fasády  /   Camping, cars & caravans
    Přidat Program do oblíbených   
  
  Kalendář
Tip: kliknutím na rubriku a den v kalendáři se zobrazí akce pouze pro zvolené datum.
Dnes má svátek Magdaléna
Zítra Libor

Program Ostrava

Program Frýdek Program Opava Program Brněnsko
Ostrava v plamenech přivítá nejslavnější japonskou metalovou kapelu Loudness
LOUDNESS-2.jpg

Nejznámějším představitelem metalu z Japonska je bezesporu kapela Loudness fungující úctyhodných 35 let pod taktovkou kytaristy Akiry Takasakiho. 

Loudness si záhy po svém vzniku a vydání eponymního alba “The birthday eve” v roce 1981 získali statisíce fanoušků po celém světě. A nebylo to jen tím, že si lidé říkali “Cože? Japonský metal? Jak tohle asi může znít?” 

Akira a spol totiž dokázali tvořit silnou a údernou muziku, která fanoušky okamžitě okouzlila. 

Největší úspěch ovšem Loudness potkal až o 4 roky později v roce 1985, kdy se jich ujal manager legendárních Twisted Sister. Ten jim zajistil nahrávací smlouvu s velkou nahrávací společností Atco Records. Následovalo album “Thunder in the east”, ze kterého vzešel singl “Crazy nights”, jež se dostal do rotací televize MTV. Od té doby byli a navždy budou Loudness skutečně světově proslulou kapelou, která ma za sebou desítky světových turné. 

"Ostrava v plamenech je vůbec prvním festivalem na území ČR, který dokázal Loudness získat, za což jsme moc rádi a věříme, že to fanoušci poctivé rockové muziky ocení”, říkají promotéři festivalu Petr Šiška a Patrik Kohut

Na festivalu Ostrava v plamenech 2017 vystoupí také Arch Enemy ze Švédska a Melechesh z Izraele. Další kapely zveřejníme postupně.

Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketportal. 
14.11.2016 10:05 Autor: PETARDA PRODUCTION a. s.
   Vyhledávání:
Našeptávač:
  Facebook Program
REKLAMA