Další tituly NAKLADATELSTVÍ MISE, s.r.o.:    Střechy, fasády, izolace  /   Interiér  /   Fasády  /   Camping, cars & caravans
    Přidat Program do oblíbených   
  
  Kalendář
Tip: kliknutím na rubriku a den v kalendáři se zobrazí akce pouze pro zvolené datum.
Dnes má svátek Ta?ána
Zítra Arnošt

Program Ostrava

Program Frýdek Program Opava Program Brněnsko
Společnost  
KULTURNÍ DOMY
KD K-TRIO
Kulturní zařízení Ostrava-Jih, příspěvková organizace 
Dr. Martínka 4, O.-Hrabůvka
tel.: 596 739 107, fax: 596 739 224

1.4.  9.00 Asertivita - cesta ke spokojeným vztahům
Sobotní seminář s Ing. Vlastou Gazdovou
2.4.  17.00 Taneční večer - živá hudba
9.4.  17.00 Taneční večer - živá hudba
16.4.  17.00 Pomlázková zábava - živá hudba
22.4.  Avízo bazar - vše pro rodinu s dětmi
22.4.  9.30 Ostře vidět, jasně slyšet, volně dýchat,
pružně chodit - seminář s Mgr. Zuzanou Kaiser
23.4.  17.00 Taneční večer - živá hudba
24.4.  18.00 Ženské zdraví, beseda s MUDr. H. Máslovou
28.4.  16.00 Stavění májky - Tygrasz, Mendoš, soutěže
29.4.  9.00 - 14.00 Shamballa 1024 I. a II. stupeň
30.4.  17.00 Taneční večer - živá hudba
DŮM KULTURY AKORD
Nám. SNP, Ostrava-Zábřeh
tel.: 596 762 511, fax: 596 762 555
e-mail: info@dk-akord.cz

30.3.  20.00 David Koller & Friends (Katarzia)
1.4.  20.00 15. Jarní erotický ples
4.4.  15.00 Senior klub
5.4.  17.00 Tradiční čínská medicína v praxi - jaro
Přednáška Mgr. Mariana Volanského
6.4.  16.30 Setkání patriotů MSK
7.4.  19.00 Hecoviny - soubor Nahodile
12.4.  19.00 The Backwards - Beatles revival
22.4.  19.00 Tančírna - společenský tanec
MěDK KARVINÁ
tř. Osvobození 1639, Karviná-Nové Město
tel.: 596 309 000, fax.: 596 309 027
d.krejci@medk.cz

21.2.  - 29.3.   Výstava: Walter Taszek - obrazy
29.3.  17.00 Numerologický klub
2.4.  16.30 Prasátka a vlk - pohádka
divadelní soubor Šamšula
4.4.  - 10.5.   Výstava:
Miroslav Pawelek: Michaela - fotografie
10.4.  19.00 Divadelní spolek Háta: Hvězdné manýry
11.4.  18.00 Maroko - horká země se studeným srdcem
12.4.  - 13.4.   10.00 - 17.00 Masarykovo nám.,
Karviná-Fryštát: Velikonoční jarmark
18.4.  19.00 La Fabrika: Bláznivý Petříček
23.4.  16.30 Princezna a čert - pohádka
divadelní soubor Harlekýn
26.4.  17.00 Numerologický klub
28.4.  17.00 OD Družba Karviná-Fryštát:
Čarodějnická show - zpíváme a tančíme s Míšou
K3 BOHUMÍN
Studentská 781, Bohumín
tel.: 596 012 124, k3@k3bohumin.cz

27.3.  19.00 Kino K3 Bohumín:
Blázinec - divadlo
1.4.  8.00 Nám. T. G. Masaryka Bohumín:
Velikonoční jarmark
5.4.  19.00 Kino K3 Bohumín:
Písničkáři - koncert
12.4.  9.00 Nám. T. G. Masaryka Bohumín:
Slezský rynek - jarmark
14.4.  19.00 Hotel Pod Zeleným dubem:
Večer ve stylu oldies hitů - taneční akce
22.4.  19.00 Kino K3 Bohumín: Halina Pawlowská
Banánové rybičky - talk show
23.4.  10.00 Kino K3 Bohumín:
Velryba Lízinka - divadlo pro děti
KOMORNÍ KLUB
Kulturní zařízení Ostrava-Jih, příspěvková organizace
Velflíkova 8, Ostrava-Hrabůvka
tel.: 596 739 107

6.4.  18.00 Island - cestopis Radima Ptáčka
8.4.  17.00 Jarní koncert: Adam Grygar - zpěv,
Daniela Grygarová - housle
Regina Bednaříková - klavír
22.4.  19.00 Justin Lavash - kytarista z Velké Británie
27.4.  19.00 Roman Dragoun - koncert rocková legendy
DK MĚSTA OSTRAVY
28. října 124, Moravská Ostrava
tel.: 597 489 111 spoj. • 597 489 259 pokl.
kavalova@dkv.cz

5.4.  18.00 Debordelizace Tour - přednáška
22.4.  9.30 Setkání s biotronikem Tomášem Pfeifferem
26.4.  18.00 Veřejný seminář: Prozření Andělů
1.5.  19.00 Mr. Muzikál 2017
Koncertní vystoupení Radima Schwaba
KS VRATIMOV
Frýdecká 1000/48, Vratimov
tel.: 595 700 750-4 

11.4.  19.00 Hvězdné manýry - div. spol. Háta
21.4.  19.00 KD Horní Datyně: May Day - komedie
Michálkovického ochotnického spolku Devítka
25.4.  18.00 Labyrint záhad - pátrání po utajených
pokladech - přednáška PhDr. Arnošta Vašíčka
SPOLEČENSKÉ AKCE
DŮM KNIHY KNIHCENTRUM
Smetanovo nám. 8, Moravská Ostrava
ostrava@knihcentrum.cz, tel.: 725 396 985

DŮM KNIHY KNIHCENTRUM.cz - Čím
VÍCE knih nakoupíš, tím větší SLEVU máš!

10.4.  16.00 Milan Švihálek, Marek Hýža
a Miroslav Kačor: Zapomenuté výpravy.
Beseda a autogramiáda
12.4.  16.00 Václav Větvička: Vlastivěda
krajiny mého srdce. Beseda a autogramiáda.
MÁJOVÁ PLESNÁ
Areál před hasičskou zbrojnicí a DDM Plesná

1.5.  14.30 20. ročník folklorního festivalu
Přijďte si poslechnout dětské i dospělé soubory,
skupinu Žalman a ochutnat guláš na Gulášfestu
OSTRAVA-MARIÁNSKÉ HORY
Stojanovo nám. - naproti SVČ Korunka

10.4.  14.00 - 17.00 Tradiční velikonoční jarmark
s doprovodným programem (mažoretky, vystoupení
dětí, folkl. soubor Hlubinka, bubenická show...)
DOMOV SLUNEČNICE
Opavská 76/4472, Ostrava-Poruba

18.4.  14.00 Senior Tančírna - swingové evergreeny
OSTRAVA-PORUBA
 
10.4.  - 16.4.   Alšovo náměstí: Velikonoční jarmark
21.4.  - 22.4.   19.00 - 22.00 Hlavní třída:
Ostrava na kolečkách - in-line projížďka
Porubajk MTB maraton - cyklistický závod
pro širokou veřejnost, přihl. na www.porubajk.cz
ZÁJMOVÉ KLUBY
ANTIKVARIÁT A KLUB FIDUCIA
Nádražní 30, Mor. Ostrava, tel.: 596 117 312

31.3.  18.00 Festival pro náměstí - slavnostní zahájení
TANEČNÍ STUDIO OSTRAVA
tel.: 603 872 168

5.4.  19.00 Závěrečná tanečních kurzů, Garáž Martinov
   Vyhledávání:
Našeptávač:
  Facebook Program
REKLAMA