Další tituly NAKLADATELSTVÍ MISE, s.r.o.:    Střechy, fasády, izolace  /   Interiér  /   Fasády  /   Camping, cars & caravans
    Přidat Program do oblíbených   
  
  Kalendář
Tip: kliknutím na rubriku a den v kalendáři se zobrazí akce pouze pro zvolené datum.
Dnes má svátek Jana
Zítra Viola

Program Ostrava

Program Frýdek Program Opava Program Brněnsko
Společnost  
ZÁJMOVÉ KLUBY
KRUH OBČANŮ ČR
vyhnaných v r. 1938 z pohraničí

pořádá dne 7. 6. ve 13.00 členskou schůzi v místnosti
ČSBS a ČsOL v Ostravě-Přívoze, nám. Sv. Čecha č. 1.
ANTIKVARIÁT A KLUB FIDUCIA
Nádražní 30, Mor. Ostrava, tel.: 596 117 312

25.5.  18.00 Josef Hrdlička – moderovaná diskuse
28.5.  10.00 Workshop – Výroba laviček.
Koná se na náměstí Dr. E. Beneše.
28.5.  10.00 Dětský ateliér na motivy dějin módního
domu Ostravica-Textilia Koná se na náměstí Dr. E. Beneše.
30.5.  18.00 Libor Dvořák – moderovaná diskuse
6.6.  18.00 Ondřej Durczak - přednáška
Fotografické publikace Karvinska
8.6.  18.00 Milena Lenderová - moderovaná
diskuse s českou historičkou
10.6.  18.00 - 22.00 Ostravská muzejní noc ve Fiducii
10.6.  19.00 Komentovaná procházka sadem
Milady Horákové s Jakubem Ivánkem a Pavlem Hruškou
13.6.  18.00 Miloš Urban - moderovaná diskuse
se známým spisovatelem. Moderuje Libor Magdoň.
14.6.  14.00 Vyrob si svůj hmyzí domek
workshop v Komenského sadech
15.6.  18.00 Po zakázaných (cyklo)stezkách
komentovaná procházka ke břehu Lučiny.
16.6.  18.00 Ondřej Durczak: Propagujme uhlí a ocel!
Fotografické publikace Ostravska - vernisáž výstavy
25.6.  10.00 Prázdninový dětský ateliér
29.6.  18.00 Benefiční koncert pro náměstí, křest
bulletinu Krásná Ostrava na náměstí Edvarda Beneše.
DPS ASTRA
I. Sekaniny 16/1812, Ostrava-Poruba
tel.: 596 944 311

7.6.  16.00 Ostravské báchorky - scénické čtení
příběhů z dávné minulosti spojené s výstavou
KULTURNÍ DOMY
KD K-TRIO
Kulturní zařízení Ostrava-Jih, příspěvková organizace 
Dr. Martínka 4, O.-Hrabůvka
tel.: 596 739 107, fax: 596 739 224

24.5.  9.00 - 17.30 Cesta do minulosti
sportovně poznávací výlet
27.5.  - 28.5.   SLAVNOSTI OBVODU OSTRAVA-JIH
sportovní areál u Vodního areálu Ostrava-Jih
28.5.  17.00 Taneční večer - živá hudba
30.5.  - 2.6.   Média, komunikace, kreativita - workshopy
4.6.  17.00 Taneční večer - živá hudba
7.6.  8.00 Relax v přírodě - výlet pro seniory
11.6.  17.00 Taneční večer - živá hudba
18.6.  17.00 Taneční večer - živá hudba
21.6.  9.00 Cesta za poznáním - výlet pro seniory
22.6.  17.30 Slunovratová meditace
pod vedením Mgr. Zuzany Kaiser
25.6.  17.00 Taneční večer - živá hudba
DŮM KULTURY AKORD
Nám. SNP, Ostrava-Zábřeh
tel.: 596 762 511, fax: 596 762 555
e-mail: info@dk-akord.cz

6.6.  15.00 Letní zahrada
Senior klub: Country odpoledne
10.6.  19.00 Klub Akord: Tančírna
14.6.  10.00 Aktivní senior: Aby záda nebolela
23.6.  Letní zahrada: Akord plný her
MěDK KARVINÁ
tř. Osvobození 1639, Karviná-Nové Město
tel.: 596 309 000, fax.: 596 309 027
d.krejci@medk.cz

16.5.  - 28.6.   Výstava: Veronika Zvonečková - Dětem
24.5.  17.00 Numerologický klub
30.5.  15.00 Sexualita třetího věku - MUDr. Radim Uzel
9.6.  - 10.6.   DNY KARVINÉ - oslavy města Karviné
Masarykovo náměstí, letní kino,
prostor před restauracemi Oáza a Praha
Vystoupí: Thom Artway, Mirai, Adam Mišík, David
Koller a Band, Ptakustik, Cafe Industrial, Memoary,
Ajdontker, Mig 21, Light & Love, Metalinda a další
11.6.  10.00 - 18.00 Masarykovo náměstí Karviná:
Prolínání kultur - festival národnostních menšin
KOMORNÍ KLUB
Kulturní zařízení Ostrava-Jih, příspěvková organizace
Velflíkova 8, Ostrava-Hrabůvka
tel.: 596 739 107

23.5.  V pohorách po horách
filmové dokumenty - Jiří Kráčalík
3.6.  16.00 Operetní koncert - Soňa Jungová,
Peter Svetlík - zpěv, Regina Bednaříková - klavír
8.6.  19.00 Victoria Klewin Band - britská
zpěvačka inspirovaná soulem, blues, jazzem
DK MĚSTA OSTRAVY
28. října 124, Moravská Ostrava
tel.: 597 489 111 spoj. • 597 489 259 pokl.
kavalova@dkv.cz

27.5.  9.30 Setkání s biotronikem Tomášem Pfeifferem
2.6.  - 3.6.   XVIII. Mezinárodní soutěž velkých
dechových orchestrů Ostrava 2017
8 soutěžních orchestrů,
odborné semináře s dirigenty a skladateli
KS VRATIMOV
Frýdecká 1000/48, Vratimov
tel.: 595 700 750-4 

25.6.  Vratimovská pouť
SPOLEČENSKÉ AKCE
DŮM KNIHY KNIHCENTRUM
Smetanovo nám. 8, Moravská Ostrava
ostrava@knihcentrum.cz, tel.: 725 396 985

DŮM KNIHY KNIHCENTRUM.cz - Čím
VÍCE knih nakoupíš, tím větší SLEVU máš!

7.6.  16.00 C.D. Payne: Zázrak v plechovce.
Beseda a autogramiáda.
15.6.  16.00 Ladislav Vízek: Pro lidi
jsem Láďa. Beseda a autogramiáda.
NOC KOSTELŮ
kostel sv. Mikuláše v Ostravě-Porubě

9.6.  18.00 Mše svatá
19.00 - 23.00 Prohlídka kostela včetně věže
20.00 Varhanní a pěvecký program
21.00 Křížová cesta v meditační zahradě
22.00 Pěvecký sbor Poruba
23.15 Předpůlnoční modlitba, 24.00 Te Deum
K3 BOHUMÍN
Studentská 781, Bohumín, k3@k3bohumin.cz
tel.: 596 012 124

2.6.  19.00 Kino K3 Bohumín:
May Day - divadlo
10.6.  14.00 Hobbypark Bohumín:
Dopravní odpoledne - akce pro děti
11.6.  10.00 Kino K3 Bohumín:
Krysáci - divadlo pro děti
14.6.  9.00 Nám. T. G. Masaryka Bohumín:
Slezský rynek - jarmark
15.6.  16.00 Nám. T. G. Masaryka Bohumín:
Dechovkový čtvrtek - koncert
17.6.  14.00 Hobbypark Bohumín: Městské slavnosti
19.6.  19.00 Nám. Svobody Starý Bohumín:
Habaďura aneb Nájemníci pana Swena
divadelní festival na náměstí
20.6.  19.00 Nám. Svobody Starý Bohumín:
Na returnu stál - divadelní festival
21.6.  19.00 Nám. Svobody Starý Bohumín:
Truchlící pozůstalí - divadelní festival
21.6.  17.00 Nám. Svobody Starý Bohumín:
Jak se peklo zadlužilo - divadelní festival
22.6.  16.00 Nám. T. G. Masaryka Bohumín:
Dechovkový čtvrtek - koncert
22.6.  19.00 Nám. Svobody Starý Bohumín:
Tom a Jeff - divadelní festival
22.6.  17.00 Nám. Svobody Starý Bohumín:
Kurz pro nevěsty - divadelní festival
23.6.  19.00 Nám. Svobody Starý Bohumín:
Divadelní výběr - divadelní festival
24.6.  19.00 Nám. Svobody Starý Bohumín:
Hecoviny aneb legrace není nikdy dost
25.6.  16.00 Nám. Svobody Starý Bohumín:
Pavlík je nemocný - divadelní festival
OSTRAVA-PORUBA
 
22.5.  - 25.5.   Sportovní hry pro seniory od 60 let;
zápis do 10. 5.; více na tel.: 599 480 914
9.6.  - 11.6.   Hlavní třída: Cirkulum - mezinárodní festival
nového cirkusu a pouličního divadla
16.6.  19.00 - 22.00 Hlavní třída:
Ostrava na kolečkách - in-line projížďka
17.6.  Hlavní třída, Ostrava-Poruba:
9.50 Life In Line Tour Ostrava
závody na kolečkových bruslích
14.00 World In Line Cup (info www.lifeinline.cz)
21.6.  21.30 Prostranství na ul. Francouzská, O.-Poruba:
Letní kino (info www.flokostrava.cz)
   Vyhledávání:
Našeptávač:
  Facebook Program
REKLAMA