Další tituly NAKLADATELSTVÍ MISE, s.r.o.:    Střechy, fasády, izolace  /   Interiér  /   Fasády  /   Camping, cars & caravans
    Přidat Program do oblíbených   
  
  Kalendář
Tip: kliknutím na rubriku a den v kalendáři se zobrazí akce pouze pro zvolené datum.
Dnes má svátek Marek
Zítra Oto

Program Ostrava

Program Frýdek Program Opava Program Brněnsko
ÚP ČR v Moravskoslezském kraji zve návštěvníky na „Burzu práce 2017“
Gong_nocni_UPRAV.jpg

Několik desítek vystavovatelů z řad zaměstnavatelů a široká nabídka volných pracovních míst v jedinečné atmosféře Multifunkční auly Gong v Dolních Vítkovicích v Ostravě. Akci s názvem „Burza práce 2017“ pořádá Krajská pobočka Úřadu práce ČR v Ostravě, přičemž navazuje na dlouholetou tradici. Krajská prezentace pracovních příležitostí se uskuteční ve středu 26. 04. 2017 mezi 9.00 a 17.00 hodinou.

Burza práce 2017 se koná v rámci projektu Efektivní služby zaměstnanosti, který je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.

Návštěvníci získají podrobný přehled o tom, co v dnešní době na trhu práce firmy v regionu aktuálně nabízejí a o jaké profese mají především zájem. Těšit se mohou na individuální poradenství ze strany zástupců Úřadu práce ČR i odborného sociálního poradenství Občanské poradny Slezské Diakonie. Vše samozřejmě bezplatně.
03.4.2017 12:22 Autor: Úřad práce ČR, Krajská pobočka v Ostravě
   Vyhledávání:
Našeptávač:
  Facebook Program
REKLAMA